Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kritikus itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kritikus itt mindenki?

Figyelt kérdés

Oké, hogy ide többnyire unatkozó tinik, megkeseredett, önmagukkal elégedetlen egyének minden korosztályból, néhány kíváncsi, és pár segíteni akaró jár, de akkor is.

Miért jó mások önértékelését lehúzni a nullára? Mármint azét, aki hagyja. Én is egyszer raktam ki egy képet, mire megkaptam, hogy 42-44 lehet a méretem. (38, de lényegtelen)

Aki meg nem ért egyet a tömegízléssel, az irigy.


Kinek teszi szebbé a napját, ha anonym belerúghat valakibe, aki legalább olyan értékes ember mint ő, ha nem jobban.


Nem provokáció, csak szomorú látni, ami itt megy :(


2014. szept. 28. 16:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Erről a kategóriáról beszélek konkrétan, tehát szeretném, ha maradna
2014. szept. 28. 16:26
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi 38, a cipőméreted?:D
2014. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen pici a lábad?
2014. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A való élet még ennél is rosszabb,de ahogy gondolod. :)
2014. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A ruhaméretemre gondoltam, de tényleg, a lábam is pont 38 :D


A való életben hol? Én ezt sehol sem látom, szerencsére.

2014. szept. 28. 16:29
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

1. Te is pont ezt csináltad most: "megkeseredett, önmagukkal elégedetlen egyének" <== "ha anonym belerúghat valakibe"

2. Milyen méreted ? (hajad?)

3. Ellent mondasz magadnak kétszer is.

2014. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt farkas törvények uralkodnak,azért.
2014. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Irigyek:)
2014. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, h vkik az itt leírtakat teljesen komolyan veszik, én át szoktam gondolni, h mennyire hülyeség, amit leírtak, neked is ezt kéne sztem.
2014. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj az emberek bunkók legyenek bárhol! Akkor miről beszélünk? De a bunkósággal együtt jár a szabad vélemény, az igazság is! Ami persze sokaknak sértő, de akkor minek írják ki a kérdést ha nem lehet őszintén válaszolni?


Pl


1, 160 cm vagyok 75 kiló, kövér vagyok? Nyugtatas helyett én megirnam igen indulhatnal a vágóhídra...



2, 15 cm a farkam az kicsi? Sokan jönnek az átlagos nyugodj meg... Lofa.zt! Az kicsi! A magyar átlag kb 18 cm, a nagy meg 20 felett indul.



Most szerint ez egy lelki segély honlap? Hogy mindenkit rendbe tegyenek a hozzaszolok a kegyes hazugsagokkal?

2014. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!