Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, de ő nem az belém még mindig akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és tudattam is ezt vele többször is, de ő nem szerelmes belém. Mégis akar velem beszélgetni, és ha pl. nem írok neki néhány napig facebook messengeren és suliban se beszélek vele csak köszönök akkor egy idő után kérdőre von, hogy mi a gond? És ha kicsit gorombán viselkedek, mert éppen olyan kedvem van, rosszul esik neki. Pedig elmondása szerint nem érez semmit irántam. De akkor miért nem koptat le végre? Már pár hónapja ez folyik... Akkor most érez valamit irántam vagy nem?

2015. máj. 16. 21:37
1 2
 11/14 A felhasználó ***** válasza:
Talonba tart.
2015. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
52%

Nézzük a lány részéről:

1. már lekoptatott, megmondta, hogy ő nem érez semmit irántad, mit akarsz még? Köpjön le?

2. Persze, hogy simogatja a kis lelkét, hogy odáig vagy érte, de ő nem gondol bele, hogy miért ne beszélgethetnétek, sőt, még ő tartja furcsának, ha egyik nap beszélgettek, máskor meg csak odavetsz egy hellót.

El is hiszem, hogy rosszul esik neki, ha gorombán viselkedsz vele, miért őt bántod azért, mert te szerelmes vagy belé, ő pedig nem? Most jóban akarsz vele lenni vagy nem? Ha igen, akkor miért gorombáskodsz vele??


Ha neked fáj, hogy ő nem szerelmes, akkor ne találkozzatok egy ideig, amíg ki nem zúgsz belőle és nem tudsz rá csak barátként tekinteni. Máshogy nem fog menni. És ezt neki is meg kell értenie. De akkor ezt mondd meg neki és ne gorombáskodj vele.

Mégis mit gondolhat rólad?? "Szerelmes belém és ezt úgy mutatja ki, hogy gorombáskodik meg nem válaszol, ha ráírok Fb-on?" Még ha érezne is valamit irántad esetleg később akkor is elüldözöd ezzel az egyszer ilyen- máskor olyan viselkedéseddel. sőt, így a barátságotok is tönkre fog menni.

2015. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele nekem egy ilyen felejtéssel eggyütt 7hónapig tartott mire sikerült teljesen elfelejtenem a lányt és szinte ugyan ez volt a helyzet és nagyon sokáig kínzott erre az is kiderült hogy szerelmes a legjobb barátomba de azért még engem is összezavart de inkább nem is írom ő most jól érzi magát hogy valaki él hal érte ő meg csak játszadozik hagyd inkább ha nem akarsz szenvedni
2016. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagyon imadok mindenkit koszonom szepen h feltetted ezt a kerdest kerdezo es valaszoloknak is koszonom hogy valaszoltak... nekem is pont ugyan ez a problema es nem is aludtam ma es hnap szamon fogom kerni ezt a lanyt... es vegre remelem kioltodik belolem ez a szerelem szaar
2016. nov. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!