Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátlót szedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedjen barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igen tudom hogy ez nem a tini kategória, de a tinik nagy része nem tud segíteni ti viszont gondolom igen :D Melyik lenne az a fogamzásgátló ami nem veszélyes a hormonháztartásra meg minden egyéb ilyen dologra. Eddig gumival csináltuk barátnőmmel de most már anélkül szeretnénk ha nem is mindig de kipróbálnánk. Válaszokat előre köszönöm.
2015. máj. 16. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet az orvos felír neki.
2015. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ez a kategória tele van önsegítő doktorokkal...
2015. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
100%
Elmegy a barátnőd a nőgyógyászhoz és azt és úgy szedi, amit felír neki... A mellé már nem kell semmi egyéb védekezés, szóval nem néha lehet gumi nélkül, hanem mindig...
2015. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vényköteles muszáj szakorvossal kiíratni és egy nőgyógyász tudni fogja melyik lenne számára a legjobb :)
2015. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 16. 22:33
 6/7 To7ka ***** válasza:
Mindenféleképp nőgyógyásznál kezdjetek, én lassan 9 éve több hosszú kapcsolatomnál ajánlottam páromnak a hüvelygyűrűt, soha semmi bajuk nem volt. De annak is megvannak a veszélyei, említsétek meg tabletták helyett nődokinál, neki mi a véleménye erről, és mindenféleképp kérjetek (nem is kéne külön kérni) minden vizsgálatot. Figyelj a barátnődre!:)
2015. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bármelyik gyógyszerrel lehet mellékhatás, sok mindenkinek van is. sok mindenkinek nincs. azt ne hidd el, hogy van személyre szabott gyógyszer, mert szinte mind ugyanolyan.

[link]


én is egyetértek, próba-szerencse alapon szerintem kezdjetek azzal, amit az orvos magától mond. azért is, mert nem szeretik, ha kérdéseket teszel fel meg javasolsz, haladni akarnak a sorral.


korábban, mikor szedtem, akkor időnként váltottam (mondtam a dokinak, hogy jó lenne valami más), de igazából nem szerettem egyiket se, és már nem fogok vele kísérletezni.

a hüvelygyűrű szelídebb, mert helyileg adja a hormont. viszont egekben az ára.

2015. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!