Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek nincsen párja se és barátai sincsenek igazán? Ha igen, mióta van ez az állapot?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Naponta legalább 20 ilyen kérdést olvasni, szóval van ilyen, igen.
2015. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
36%

Barátok lecsökkentek haverrá,vagy el is koptak.

Amíg volt barátnőm,addig sajnos a haverokat hanyagoltam és már az sincsen január óta.

Szóval úgy valahogy :D

2015. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jelen. Amióta élek. Remélem, kielégítőek voltak a válaszaim, mondjuk nem tudom, ez neked mennyit segíthetett.
2015. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen,én.

Hát úgy 8 éve nagyjából így van ez.

Barátnőm még nem is volt soha,valószínűleg nem is lesz...

Barátaim voltak,de aztán kiderült,hogy nem barátok valójában...

23/F

2015. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok éves kapcsolatom ért véget, ami elvitte a haverok jó részét is (az én barátaim a kapcsolat alatt szétszóródtak Európában, és egyszerűnek tűnt az ő társaságában találni új ismerősöket). 3 hónapja tart.
2015. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb 2 eve.


Elkoptak mellolem az emberek. Ez van...

2015. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem, mikor egy szót hajtanak végig a kommentelők. Elkopnak. Nekem sosem voltak igazán hű, de nagy barátaim és szerintem már 25 évesen nem is hiszem, hogy lennének. Ismerősök is csak úgy látásból vannak. Magamba vagyok zárkózva. Szerintem mert már az otthoniakban sem bízhatok meg, akkor biztos majd valakiben meg igen, érted. Persze ennek semmi értelme így, de ha nem megy, akkor nem megy hidd csak el. Amióta az eszemet tudom tapasztalom, hogy jobb ha nem szivatom magam azzal, hogy másokban bízzak.


A másik, amit szeretek, mikor valaki leírja, hogy ő hogyan járt és le van pontozva. Ezt sosem értem, pedig csak a sztoriját írta le és nem okoskodott. De gondolom ezek után már én is le leszek pontozva, mint a #2-es. Hát jajj nekem.

2015. máj. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lássuk csak.

lassan 3 éve nincs barátnőm.

olyan 6 éve vagy 7 éve nincsenek barátok sem, elköltöztek, gyerekük lett vagy megházasodtak vagy máshol más munkahely.


Kollégáim vannak de velük soha nem lesz olyan haverság sem.

De lesz**arom az egészet, majd lesz valahogy.

2015. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, van


Barátnőm soha nem volt

Barátom se, max ismerős, vagy munkatárs. (utóbbival csak melóhelyen beszéltem)


26F

2015. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm még nem volt

Barátom is alig van, kb 8-10 meg vagy még ennyi aki csak haver (néha ha összefutunk velük köszönünk, dumálunk egyet de ennyi)

20/f

2015. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!