Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy elmúljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy elmúljon ez az állapot?

Figyelt kérdés
lassan egy éve egyedül vagyok. volt néhány alkalmi,és összejárós kapcsolatom ebben az egy évben.... mégsem találom a helyem.... hiányzik az akivel voltam majd 5 évig. de ő anno megcsalt,és ezért mentünk szét. azóta ő mással van,ráadásul olyan alakkal,aki után nem tudnék többé hozzáérni... viszont keres engem titokban viberen. tudat alatt szeretjük egymást,de én nem akarok már vele újra semmit. mással meg nem megy a szerelem. nem is találok olyat aki kicsit is megérintene annyira mint ő. már nagyon elkeseredtem. nem tudom mit tehetnék. már bolondságok is megfordultak a fejemben,hogy véget kellene vetnem mindennek. tudom hogy nem ez a megoldás. mindenesetre nagyon szomorú vagyok így,és nincs sok kedvem így élni. mit tehetnék?
2015. márc. 22. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat keseregsz, és hisztizel, és magadat viszed egyre mélyebbre, szóval fejezd be a hisztit, és ée lépj túl rajta.
2015. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltam,de nem segített az ha mással próbáltam járni. ez a baj. :/ kesergek persze,mert ez a nő volt a külső ideálom,és tök jól éreztem magam vele. boldog voltam. nem találok még csak hasonlót sem,de még érezni sem tudok hasonlót senki iránt. nem tudom kezelni a helyzetet... :/
2015. márc. 22. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Totál értem miről írsz, leszámítva a feladást, mert az - ahogy Te is írtad - tényleg nagyon nem megoldás. Azt a gyengeség jele.

Ne haragudj, de olyan tanácsot ami kizökkenthetne így nem tudok adni, max. ha szeretnél beszélgethetünk róla. Nekem néha az is segített.


Egy jó tanácsnak én is örülnék.

2015. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen. hát az idő,és a változatlanság meggyötri az embert rendesen....
2015. márc. 22. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs is most senkid?
2015. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincs. egyedül vagyok. találkozgatok lányokkal,ismerkedem,de senki nem tud megérinteni :/
2015. márc. 22. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy amikor nem is számítasz rá, valaki egyszer csak betoppan az életedbe :)
2015. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jajj de jó lenne... :/ úgy szeretnék újra szeretni,önzetlenül... :/
2015. márc. 22. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!