Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg beteg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg beteg ha egy 35 eves férfi egy 14 eves lannyal ismerkedik, es szexuálisan is erdeklődne utana? (a ferfi nem gondolta komolyan elsonek csak hulyesegbol beszelt a lannyal, de aztan megkedvelte)

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

en 24 evesen szinten csak veletlensegbol beszelgetni kezdtem egy 13assal interneten. es hat szo szot kovetett nagyon sexualis volt, el akarta vesziteni, majdnem meg is tettem neki, csak mikor nalam jott akkor megijedt, es nem eroltettem semmit:)

a vege az lett hogy a szulei megtudtak masnal jarkalt es letiltottak.

jo is volt igy!

kesobb meg ramirt mashol a lany, es meselte mennyire szenvedett mert szerelmes lett belem es soha tobbe nem lathatott:) szoval nem ajanlatos ilyesmit csinalni, mert o konnyen serulhet, es jovoje nincs a dolognak!

2015. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem járnék ilyen fiatal lánnyal.

Ha szexuálisan érdeklődik iránta, abban lehet valami normális is, hiszen már sok 15 éves lány egészen nőies, fejlett, szép alakja van, akár izgató látvány is lehet pl. fürdőruhában. De én nem csinálnék ilyen fiatallal semmi szexuálisat vagy ahhoz hasonlót.

2015. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Behálózta őt a lány, levette a lábáról... és ez lett belőle. Gondolom.
2015. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!