Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Elég furcsa dolgokat veszek észre magamon. Eddig semmilyen formában nem igényeltem a szeretetet, bár inkább úgy tűnik hogy magamra erőltettem. Olyan dolgokat veszek észre magamon, hogy szégyenlem magamat, magam előtt. Ha meglátok egy lánytól egy aranyos mosolyt, el kezdek onnantól a lányon gondolkodni, hogy tényleg aranyos-e, vagy csak a mosolya az. Nem bírok aludni, és azt vettem észre, hogy csak addig amíg ki nem fordítom a fejem alól a párnát és át nem ölelem. Mit csináljak? Eddig csak a dgást kerestem de már nem az az első gondolatom hogy levetkőztetném, hanem hogy reggel kelhetne mellettem. Volt már valaki így rajtam kívül? Nem értem magamat már hetek óta. Hogy fogadjam ezt el? Puncinak érzem magam. Meg fogok zavarodni. Minden olyan zavaros.
2015. máj. 18. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugye milyen furcsán gusztustalanul kínosan vicces amikor apró boldogság buborékok kezdenek szállingózni az ébenfekete és rothadó lelkedben? Olyan wtf momentumok az ilyenek nekem. Legtöbbször csak röhögök magamon. Tehát víz alá nyomom az ilyen érzéseket, gondolatokat, stb.
2015. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfolytani. Most érzem azt először, hogy nem vagyok fszagyerek. Olyan férfiatlannak érzem magam, meg szerencsétlennek. Leéltem egy pár évet így, most hogy ez minek jött, azt nem tudom.
2015. máj. 18. 23:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert férfiatlannak = nőiesnek = gyengének, azaz degradálónak találod ezt az egészet. Az érzelmektől nem leszel szar ember. Vagy férfiatlan.

Szegény agymosott birka. Verd ki ezt a hülyeséget a fejedből, hogy az érzelmek gyengébbé tesznek. Verd ki a fejedből ezt a macsó faszi képet.

2015. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Így éreztem magam egészségesnek. Nem macsóság, inkább ezt érzem helyénvalónak.
2015. máj. 18. 23:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemet, kort kérnék ha nem gond.
2015. máj. 18. 23:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem hogy ezt nem fogom tudni elfogadni. Undorodnák magamzól mint most.
2015. máj. 18. 23:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Naná, hogy ezt érzed helyénvalónak, ezt nevelték beléd.

Holott tönkretesz. De csak nem bírsz kimászni a mocsokból - ha így haladsz, elnyel, mint a futóhomok.

2015. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem erőltette rám senki. Aki szeret az így szeret. Ha van olyan egyáltalán.
2015. máj. 19. 00:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Képes vagy a "képembe" hazudni, amikor Te magad leírtad ennek az ellenkezőjét? :)
2015. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi itt a hazugság?
2015. máj. 19. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!