Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom legyőzni a félelmem attól, hogy egyedül maradok életem végéig?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és egyáltalán nem látom esélyét annak, hogy találjak valakit, akivel együtt élhetek és később családot alapítsak. Már biztos vagyok abban, hogy egyedül fogok maradni. Megtettem minden tőlem telhetőt. Egyértelmű számomra a végkifejlett. Bár ne félnék tőle ennyire.

Anyámmal élek együtt. A halála után nem szívesen élnék egyedül. Nagyon félek.



2015. máj. 19. 01:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Biztos igazad van,olyan híreket még nem hallottam,hogy egy emós köcsög a kútba ugrott volna.Mi leszünk a kivételek :) És elmondhatjuk hogy azt a hihetetlen félelmedet,amit írtál,másképp nem tudtuk legyőzni.
2015. máj. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértettél. Nem kútbaesèstől félek. De ha később fogok, akkor szólok. :D
2015. máj. 19. 02:28
 13/28 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen gyenge,és félős vagy,mitől félsz tulajdonképpen ?
2015. máj. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Látom, szövegértési gondjaid vannak. :D
2015. máj. 19. 02:34
 15/28 anonim ***** válasza:
32%
Én meg azt látom,hogy egy nagy facom vagy,próbáltalak kizökkenteni a világodból,de rajtad semmi sem segít,mert tipikus lúzer vagy.Felesleges itt siránkozni,senki nem fogja megoldani helyetted a gondjaidat.Esélyed nincs arra hogy találj valakit,aki hozzád hasonló,mert ilyen negatív egyének senkinek sem kellenek.
2015. máj. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Júj, de megkomolyodtunk!
2015. máj. 19. 02:45
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Ja,komolyság van,nem én tettem fel ez a kibacott kérdést,amiben taglalod hogy miért is vagy egyedül .... Kb. tudom,miért is van így,de ez lényegtelen ...
2015. máj. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hogy tudnád, úgy, ha nőt szereznél. Viszont tényleg elég korai ilyen kijelentést tenni, a jó ég tudja, hogy hol leszel teszem azt két év múlva, vagy hogy kibe futsz bele amikor elmész egy doboz cigiért(oké, nem dohányzol, blabla, érted mit akarok mondani).
2015. máj. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én, alig fél éve találtam meg a páromat.

30/F

2015. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25 evesen mar fel is adod? Mar ne is haragudj, de van, akinek 25 eves koraig a tanulas az elso es esze agaban sincs pasizni/nozni addig. Es csak huszonevesen kezd el ismerkedni. Te meg mar a feladason is tul vagy?!
2015. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!