Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogy gondolja sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogy gondolja sok férfi ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Komolyan már a harmincadik illető csinálja azt, hogy nem is válaszol, amint kiderül, hogy nem fogok neki tök ismeretlenül fehérneműs meg fürdőruhás meg anyámkínnya képet küldeni úgy, hogy azt se tudom, ki az illető. Ez nekem mégis miért lenne jó? Egyszerűen nevetséges...

Mindegy, így legalább jól szűrhetőek azok, akiket élőben is nagyívben elkerülök.


2015. máj. 20. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet!Pusz XD
2015. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10: Sajnos nincs senkire se ráírva, ki normális, ki nem.
2015. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen helyesírással, hogy anyámkínnya? :DDD Nem csodálkozom, hogy csak erre hajtanak.
2015. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bence_ ***** válasza:

Hogy találnak meg titeket?

Nincs kint a Nick neved, honnan tudja, hogy Te te vagy?

Vagy ezt küldik mindenkinek? :)

2015. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, a napi 10 levelem általában minden nap megvan általában mástól. Elég egy kérdéshez választ írni, és rögtön nem csak a kérdező ír, hanem mások is. Két kategóriába szoktam írni, ide és a szexualitáshoz. És nem is vagyok fenn éjjel nappal.
2015. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 opened paradise ***** válasza:

Azokhoz,akik ezt teszik:


Volt olyan,hogy akárcsak egyszer is bejött ez?

2015. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bence_ ***** válasza:
Tudom, hogy más vagyok. De nekem egy ilyen hozzászólásról nem az ugrik be, hogy küldj egy meztelen képet. 😊
2015. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Interferencia ***** válasza:
15: Na ezt kipróbálom! :D Oda szoktad írni a nemedet a végére, vagy csak sejthető a válaszból?
2015. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!