Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribi lennék? Nagyon gáz szitu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribi lennék? Nagyon gáz szitu?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok es nagyon megtetszett egy 40-es éveiben járó férfi. Mennyire gáz,
2015. máj. 20. 14:03
 1/7 datass ***** válasza:
100%
Attól hogy megtetszett egy 40-es férfi még nem leszel ribi...
2015. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a ribiséghez, és nem is gáz, de ennél többet kellene tudni ahhoz, hogy véleményt tudjunk mondani.
2015. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Nekem biztos nem kéne, pedig 27 leszek.

De ettől nem leszel ribi.

Viszont ha családos ember, akkor hagyd békén!

2015. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamit félreértelmeztél. Nem vagy ribi.
2015. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nálunk elég nagy port kavarna, ha kiderulne, hogy összejöttünk. Amúgy elvált már régebben (nem miattam...). Csal furcsa, mert sosem vonzottak az idősebb pasik, de ő valahogy más.
2015. máj. 20. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze a ribiséghez csak kicsit ízlés ficamod van
2015. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen ez a korkülönbség normális volt.

Ember dolgozott, exisztenciát teremtett, majd jött egy fiatal feleség, aki nagy valószínűséggel előbb-utóbb megözvegyült.


Ribiség, ha több emberrel fekszel le (no nem feltétlenül egyszerre), mint kéne (és engem kihagysz). Olyanokkal akiket nem ismersz, és gyakran.

2015. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!