Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyire tenne a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tenne a párja kedvébe külső és egyéb megjelenésekben?

Figyelt kérdés

-pl hordaná-e úgy a frizuráját, ahogy a párjának tetszik

-befestené-e a haját az ő kedvéért

-öltözne-e úgy néha, felvenne-e olyan dolgokat ami a párjának jön be

-meghagyná-e az intim intim szőrzetét ha a párjának ez a vágya, vagy épp borotválná-e ha alapból nem szokta.


Ilyenekre vagyok kíváncsi, ki mennyire alakítaná magát úgy hogy a párjának kedvezzen ?


2015. máj. 21. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne hordjon nadrágot, mert csak a férfi viselheti a nadrágot!
2015. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van par dolog amit megtennek.

Pl: en mindig beakartam festetni a hajam meg csinaltatni egy tetkot de miutan megismertem a baratom letettem ezekrol a dolgokrol mert tudom hogy nem szereti oket. Olyan dolgokat megtennek amikkel vagy smik nelkul meg en is boldog vagyok.

18/l

2015. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Háát azért vannak elveim.

A hajamat tuti nem vágatnám erre az új hülyegyerekstílusra.

Öltözékben is lenne amit nem vennék fel még a kedvéért sem.

2015. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék meg. És semmit nem várnék el.
2015. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A pasim kicsit atoltozettem, hajstilust valtott. A jo izlesemnek koszonhetoen egy buluban 20 masodpercenkent utom le rola a foukat feno kozeledo noket. Szoval minden jel szerint ezerszer jobban nez ki igy, mint regebben! Ez mindkettonknek jo! N
2015. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*buliban
2015. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A frizura nálam kompromisszumképes, a párom nem szeretné, ha befesteném, vagy rövidre vágatnám. Ezzel ki tudok békülni. Nekem nem tetsző színűre vagy fazonúra nem csináltatnám meg akkor sem, ha kéri, nekem kell viselnem..

Öltözködésben gyakrabban hordom azokat a ruhákat, amiket legjobban szeret, de sosem mondta még valamire, hogy ne hordjam. Ha valamire azt mondaná, előnytelen, nem áll jól, valószínűleg átgondolnám a dolgot, hogy tényleg igaza van-e. Intim dolgok: ilyesmibe tényleg bele szoktak szólni a férfiak??:D Még soha senki nem kért tőlem semmi konkrétat, de ha mégis megtenné, kipróbálnám a kedvéért legalább egy alkalomra.

2015. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

- igen, ha nekem is tetszik és nem zavaró/idétlen

- nem, soha, semmiképp :) kb 6-7 éve élénk vörös a hajam, ezen nem változtatnék senki kedvéért.

- ha nekem is tetszik és a stílusomon belül marad!!!!!, pl mutat egy jó felsőt, vagy azt mondja hogy most menjek magassarkúban akkor igen

- az egészet nem hagynám meg, formára már volt példa (csík)


stílust egyáltalán nem váltanék más kedvéért, a hajszín is elég fontos dolog nálam, de apróbb változások rendben vannak, elvégre neki akarok tetszeni, nem?

2015. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

öltözködésbe még nem szólt bele,csak megjegyezte,hogy mi áll jól és azokat magamtól is már többször hordom,vagy hasonlót veszek.

És az intim szőrzetem is fazonra vágtam mert kíváncsi volt rá, ezek kis apró dolgok amik nekem is örömet okoznak,ha látom,hogy tetszik neki.

De pl valami extrém frizurát nem vállalnék be miatta,csak ami nekem is tetszik.

2015. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!