Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyire tenne a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tenne a párja kedvébe külső és egyéb megjelenésekben?

Figyelt kérdés

-pl hordaná-e úgy a frizuráját, ahogy a párjának tetszik

-befestené-e a haját az ő kedvéért

-öltözne-e úgy néha, felvenne-e olyan dolgokat ami a párjának jön be

-meghagyná-e az intim intim szőrzetét ha a párjának ez a vágya, vagy épp borotválná-e ha alapból nem szokta.


Ilyenekre vagyok kíváncsi, ki mennyire alakítaná magát úgy hogy a párjának kedvezzen ?


2015. máj. 21. 16:55
1 2
 11/17 Mumusan ***** válasza:
Itthon vagyok aki vagyok. De ha együtt megyünk valahova, akkor mindig azokat a ruhadarabokat veszem fel, ami neki tetszik. A hajam elég hosszú és imádom. Nincs az az isten amiért levágatnám. Az intim zónám mindig olyan, amilyenre óhajtja. Hiszen az a cél hogy neki tetszen.
2015. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekel a véleménye,de ha nekem az nem tetszene biztos,hogy nem fogok változtatni.
2015. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hát levágatni nem vágatnám le a hajam úgy ahogy ő akarja, ha nekem nem tetszene. rövid hajam nem is lenne, mégha jól is állna, mert a páromnak nagyon nem tetszik a rövid haj. ezt el tudom fogadni.

befesteni befestettem a javaslatára. magamtól nem mertem volna, de ha nekem nem tetszett volna, akkor nem festettem volna be.

az öltözködésembe megengedem hogy beleszóljon. megmutatom ami tetszik, elmondja neki mi tetszik belőle és azt veszem fel. ha néha van olyan ruha ami neki nem tetszik de nekem nagyon, akkor azt természetesen felveszem. max nem akkor ha együtt megyünk valahova szórakozni.

az intim szőrtelenítéssel nem hagyok fel a kedvéért sem. így sokkal kényelmesebb, higiénikusabb, és szebbnek érzem magam.

2015. máj. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Csak ha nekem is tetszik. Ha nem érzem jól magam egy ruhában vagy hajjal akkor az meglátszik a kisugárzásomon, aztán már akkor a fene megette az egészet.

A hajszínem elég gyakran változik, gyakorlatilag minden jól áll és mindet szeretem valami miatt. Éppen ezért változtatás előtt megszoktam kérdezni, neki melyik tetszene most.

Ruhában is vannak nagy kedvencei. Mondjuk nekem pont nem azok a kedvencek. Így ha felveszem tudja neki szól és mindig mondja is, hogy jajj de jó, hogy ezt vetted fel.

Szeretek örömet okozni neki. Szerencsére nem nagyon kell kompromisszumot kötnünk ilyen téren, mert neki nagyon tetszik az én stílusom, nekem pedig az övé. Ha túl nagy változtatásokat akar valaki a párján akkor az nem a legjobb szerintem. Azért jövök valakivel össze, mert tetszik úgy, ahogy megismertem.

Ja igen a szőr. Az az enyém és én rendelkezek vele :P Nem bírom elviselni, de a párom sincs oda érte :D

2015. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Frizura- ha az általa választott haj jól állna /jobban, mint a mostani, akkor igen

(sőt..ő miattam vágatta le a derékig érő "rocker" haját- én is imádtam, csak kicsit józanabb vagyok ilyen téren, 26 éves, ranglétrán felfelé igyekvő mérnökembert nem vesznek komolyan hosszú hajjal, Bodomos pólóban )


Öltöznék-e úgy:

Igen, amennyiben az öltözet nem előnytelen.

( Gyakorló D/s kapcsolatban vagyunk, voltam már ribisen "öltöztetve" buliban vagy épp iskoláslányként bevásárolni..)


Intim szőrzet:

Fullosan nem szerettem sosem, de volt egy pici trimmelt rész. de már nincs (miatta)

2015. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben nekem is megfelel. De kompromisszumképes vagyk ilyen téren. Amúgy utalok vásárolni menni, de ha valami ruhát veszek, akkor vagy célirányosan gyorsan veszek valamit, vagy pedig valami csajt hívok úgy is, hogy segítsen választani.
2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Nem, jelen pillanatban nagyon megvagyok elégedve a hajammal, nem igazán változtatnék rajta, amúgy is egy érzékeny pont számomra a hajkérdés. :D

2. Most perpillanat a hajszínemmel is meg vagyok elégedve, így ezen sem változtatnék.

3. Ha az adott ruhadarab nekem is tetszik, illik hozzám, akkor nyilván hordanám többször is a kedvéért, de a saját, kialakult stílusomon azért nem változtatnék, pl. általában fekete, fehér, szürke, kék színeket hordok, és senki kedvéért nem kezdenék el rikító narancssárgában mászkálni. :D

4. Egy csíkot hagynék max., de teljesen tuti nem hagynám meg.

19/L

2015. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!