Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy egyszerre nem párszáz udvarló esedezik a kegyeimért? 19/L

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon mi lányok megtanulhattuk, hogy még a legrondább kolléganőnk is egyszerre minimum 5 pasit hülyít. Kezdem azt hinni, hogy egy szellem vagyok, és senki nem vesz észre mert szökőévente egy férfi ha odajön hozzám elhívni randira, pedig szerintem annyira nem vagyok rusnya, hogy bulimiások eldobják miattam a fogkeféjüket. Persze az általam szépnek, csinosnak, de nem eléggé ribis, nem kirívó, feltünési viszketegségben nem szenvedő barátnőim is párkeresési gondokkal küszködnek, pedig állítólag a kedves, rendes fiúk már az átlag alatti lányoknál is próbálkoznak, mert annyira undorítóak a nők, hogy elmerik várni, hogy Quasimodo női megfelelőjének is minimum egy Adonisz járjon. Csak kérdés, hogy a pasik számára mit jelent a nő? Mert a fórumon olvasottak alapján kezdek rájönni, hogy nem is a lányoknak vannak nagy igényeik, hanem a pasik nem is tekintenek nőként a nem-szupermodellekre.
2015. máj. 22. 02:31
1 2
 1/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Azért azt amit itt olvasol,mindig el kell osztani kettővel...
2015. máj. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Ezen a fórumon egymásra talált 4-5 fiatal srác, akik közül 1-2 peches, a többi pedig a hozzáállásával riasztja el a nőket, de napok óta megy fesztivál arról, milyen szemét a női nem, amiért nekik nem jutott még megfelelő barátnő. Majd kiköpködik magukat, aztán lenyugszanak, és talán egyből lesz barátnőjük is. Amúgy tényleg felháborítóak egyes hozzászólások, némelyek szerintem meg sem érdemlik, hogy megtalálják a párjukat. Ahhoz a tiszteletet nyújtani is kell, nem csak elvárni, és aki szerint ez nem evidens, az randizzon inkább gumibabákkal.
2015. máj. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 fine rice ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért lett ekkora divat, de jó lenne végre elfelejteni az általánosítást.


Nem szabad mindent készpénznek venni, amit ezen a honlapon látsz. Persze, lehet hasznos dolgokról is olvasni, de gondolom te is tudod, hogy vannak itt olyan legendák is, amik a valóságban egyáltalán nem állják meg a helyüket. Ilyen például ez az 5 pasis hülyítés, és ilyen az is, hogy az átlag péniszméret 22 cm Magyarországon. Most csak a hasamra csaptam.


Nem összetévesztendő a hagyományos IRL ismerkedés sem az internetes ismerkedéssel, hiszen nem ugyanolyan a kettő. Az internetnek köszönhetően nagyban megnőtt a kereslet, és a kínálat is, főleg férfiak terén, bár erre nem vennék mérget, mivel mostanában egyre többször látok erre felé panaszkodó lányokat, és fiúkat egyaránt.


Te számomra egy értelmes lánynak tűnsz, viszont nagy negatívum, hogy mindenkit egy kalap alá próbálsz venni. Szerintem nyugodtan beszélhetek férfitársaim nagyobb részének nevében is, mikor azt mondom, hogy nem a szupermodell lányokra hajtunk, mivel ők a valóságban nem is nagyon léteznek, már ha érted, hogy értem. Én például kifejezetten odavagyok a természetes, egyszerű lányokért, de igazából ahány ember, annyi fajta ízlés. Nem tetszhetsz mindenkinek.


Nagyon le vagy ragadva a külső adottságoknál. Én személy szerint egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy a külső megfog, a belső pedig megtart, csak annyi különbséggel, hogy számomra a belső értékek szebbé tehetik az embert. Csak gondolkodj el azon, hogy az a férfi, akit te keresel, az milyen lenne a valóságban. Felszínes férfire vágysz? Ha nem, akkor nem kéne, hogy érdekeljenek a felszínes férfiak, miattuk kiakadnod pedig végképp nem lenne szabad.


Feltételezem, hogy nyitott vagy másokra, és próbálsz is ismerkedni, csak nem jön össze a dolog, ezért vagy ennyire negatív. Mostanában nekem is jutott fonott kosár bőven, viszont nem adtam még fel a reményt, neked sem lenne szabad. Nem csak a férfi kezdeményezhet, modern világban élünk. Ha szeretnél ismerkedni, kezdeményezz!


Szellem semmiképp sem vagy, hiszen én észrevettelek, de nem tudom, hogy ezek után mennyire lennél nyitott akár rám, akár másra.


21/F

2015. máj. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 fine rice ***** válasza:

Nem tudom, miért lett ekkora divat, de jó lenne végre elfelejteni az általánosítást. Nem szabad mindent készpénznek venni, amit ezen a honlapon látsz. Persze, lehet hasznos dolgokról is olvasni, de gondolom te is tudod, hogy vannak itt olyan legendák is, amik a valóságban egyáltalán nem állják meg a helyüket. Ilyen például ez az 5 pasis hülyítés, és ilyen az is, hogy az átlag péniszméret 22 cm Magyarországon. Most csak a hasamra csaptam.


Nem összetévesztendő a hagyományos IRL ismerkedés sem az internetes ismerkedéssel, hiszen nem ugyanolyan a kettő. Az internetnek köszönhetően nagyban megnőtt a kereslet, és a kínálat is, főleg férfiak terén, bár erre nem vennék mérget, mivel mostanában egyre többször látok erre felé panaszkodó lányokat, és fiúkat egyaránt.


Te számomra egy értelmes lánynak tűnsz, viszont nagy negatívum, hogy mindenkit egy kalap alá próbálsz venni. Szerintem nyugodtan beszélhetek férfitársaim nagyobb részének nevében is, mikor azt mondom, hogy nem a szupermodell lányokra hajtunk, mivel ők a valóságban nem is nagyon léteznek, már ha érted, hogy értem. Én például kifejezetten odavagyok a természetes, egyszerű lányokért, de igazából ahány ember, annyi fajta ízlés. Nem tetszhetsz mindenkinek.

Nagyon le vagy ragadva a külső adottságoknál. Én személy szerint egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy a külső megfog, a belső pedig megtart, csak annyi különbséggel, hogy számomra a belső értékek szebbé tehetik az embert. Csak gondolkodj el azon, hogy az a férfi, akit te keresel, az milyen lenne a valóságban. Felszínes férfire vágysz? Ha nem, akkor nem kéne, hogy érdekeljenek a felszínes férfiak, miattuk kiakadnod pedig végképp nem lenne szabad.


Feltételezem, hogy nyitott vagy másokra, és próbálsz is ismerkedni, csak nem jön össze a dolog, ezért vagy ennyire negatív. Mostanában nekem is jutott fonott kosár bőven, viszont nem adtam még fel a reményt, neked sem lenne szabad. Nem csak a férfi kezdeményezhet, modern világban élünk. Ha szeretnél ismerkedni, kezdeményezz!


Szellem semmiképp sem vagy, hiszen én észrevettelek, de nem tudom, hogy ezek után mennyire lennél nyitott akár rám, akár másra.


21/F

2015. máj. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 fine rice ***** válasza:
*Whoops..ez kétszer ment. Telefon, soz.*
2015. máj. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Na hat ne azt vedd alapul, amiket itt leirnak, mert annak sokszor a fele sem igaz.

Amugy meg eleg sok no el a foldon ahhoz, hogy parszaz fiunak ne egy lany kegyeiert kelljen hadakozniuk. Nem is kell parszaz, hanem csak egy. Engem se kornyekeztek sokan, mar azt hittem, h a kutyanak se kellek,De aztan jott egy izmos, jokepu, okos, odaado fiu, aki egy evtizede kitart mellettem es iden felesegul vesz. Ennel tobb nem is kell. Egyszer neked is eljon az alomlovagod!

2015. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Képet előbb, utána a regényt!
2015. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"annyira nem vagyok rusnya, hogy bulimiások eldobják miattam a fogkeféjüket" Én viszont most miattad a kv-s bögrét dobtam el majdnem :DDDDDD Ez a szöveg 10/10!
2015. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek kérdező, a különbség annyi, hogy hozzám még szökőévente sem jön oda senki.
2015. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező a rusnya kolléganők örülnek,ha rusnya pasi rájuk nyomul.Legalább kapnak egy kis önbizalmat.


De ne aggódj,jönni fog majd neked is egy olyan pasi,akire minden körülötted levő nő ismerős irigykedni fog.

2015. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!