Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, hogy egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy egyszerre nem párszáz udvarló esedezik a kegyeimért? 19/L

Figyelt kérdés
Ezen a fórumon mi lányok megtanulhattuk, hogy még a legrondább kolléganőnk is egyszerre minimum 5 pasit hülyít. Kezdem azt hinni, hogy egy szellem vagyok, és senki nem vesz észre mert szökőévente egy férfi ha odajön hozzám elhívni randira, pedig szerintem annyira nem vagyok rusnya, hogy bulimiások eldobják miattam a fogkeféjüket. Persze az általam szépnek, csinosnak, de nem eléggé ribis, nem kirívó, feltünési viszketegségben nem szenvedő barátnőim is párkeresési gondokkal küszködnek, pedig állítólag a kedves, rendes fiúk már az átlag alatti lányoknál is próbálkoznak, mert annyira undorítóak a nők, hogy elmerik várni, hogy Quasimodo női megfelelőjének is minimum egy Adonisz járjon. Csak kérdés, hogy a pasik számára mit jelent a nő? Mert a fórumon olvasottak alapján kezdek rájönni, hogy nem is a lányoknak vannak nagy igényeik, hanem a pasik nem is tekintenek nőként a nem-szupermodellekre.
2015. máj. 22. 02:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Tul van bonyolitva, az itt a lenyeg, hogy ha te akarsz valamit, akkor tegyel erte. Menj te oda, ha direktben nem mersz, akkor kamuval, hogy milyen jo kajaldat tudsz itt, milyen allatkereskedest tudsz a kozelben, merre van jo szorakozohely, ilyenek. Aztan elindul egy beszelgetes...amugy meg azert nem mennek oda, mert azt hiszik a testbeszededbol, illetve sok negativ tapasztalatbol, hogy eselytelenek. Pont az altalad leirt Quasimodo tipusu nok egekig ero Adonisz elvarasaik miatt.
2015. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mások nevében nem tudok beszélni,de engem még a "legcsúnyább" nők is elküldenek melegebb éghajlatra,ráadásul elég durván.Nem véletlenül vannak egyedül sok éve,mert olyan elvárásaik vannak,hogy azt el sem lehet mondani...

Ráadásul a környezetemben akiket látok lányokat,mindegyik mellett ott van másik 5-10 srác,akik állandóan körbeveszik.

Nálam nincs nagy elvárás külső terén,és a férfi ismerőseim nevében is ki merem jelenteni,hogy nálunk a nők 70-80%-a bejön külsőre általában.Az már egy másik kérdés,hogy mi egynek sem jövünk be.Pontosan a nők nagy igényei miatt,de hát ez van.

23/F

2015. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
A gyakorikérdésekes srácok egy része szerint minden nő ajtaja előtt legalább 50 udvarló áll sorba, a nők csak a kigyúrt, 25 centis farkú, legalább 190 centi magas, gazdag Brad Pitteket veszik észre és az átlagos srácokat minimum a spanyol inkvizíció eszközeivel alázzák meg, kéjes mosollyal az arcukon.
2015. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha az nagy nagy igény hogy:

-Tetsszen az arca

-ne legyen fiús haja

-ne legyen kövér max egy picit husis

-ne legyen 0-ás melle

-legyen kedves/normális

Akkor szerintem én vagyok a világ legigényesebb embere:)

2015. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

13-as.

Hiába próbálsz gúnyolódni,de amit leírtál az a valóság sajnos bárhogyan is nézzük.

Átlagos kinézet és az alattiakat semmibe veszik a nők,teljesen mindegy hogy amúgy milyenek az adott személyek.Akinek van saját stílusa,azt sem veszik észre a nők,ha mellé nem jóképű és izmos.

Szóval hiába ironizálsz,a valóság amit leírtál valójában.

2015. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Most erről eszembe jutott egy kövér, szemüveges, szőrös, viszonylag alacsony ismerősöm, aki jóval többet szexel mint én, és több barátnője is volt már (most is többéves párkapcsolatban van). Pedig 190 centi feletti magasságú, vékony, de sportos srác vagyok, igényesen öltözködöm és jóképűnek mondanak. Erről ennyit. A tökösség és az, hogy bátran felvállalod önmagad, felülírja a külsőt.
2015. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem küldesz jeleket, nem flörtölsz. Csali nélkül nincs kapás :) Ha megvan a kémia, csak nem realizálódik, ne félj kezdeményezni. Sok fiúnak romokban az önbizalma, és össze van zavarodva a sok hülyeség miatt amivel eteti a mai kultúra és társadalom. Ha odamegy, miért nem az álomherceg az a baj, ha nem megy oda biztos b*zi, az a baj
2015. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező, milyen körökben fordulsz meg, hol találkozol fiúkkal? Majdnem biztos vagyok benne, hogy csak rossz helyen keresgélsz.
2015. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!