Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a rengeteg udvarló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a rengeteg udvarló, akiknek sorban kellene állniuk?

Figyelt kérdés

Rengetegszer olvastam az oldalon, hogy még egy átlagos lánynál is sorban állnak az udvarlók, és neki csak rá kell bökni egyre.

Hát, én elvileg nem vagyok átlagos lány (mások mondják), hanem kifejezetten jó nőnek mondanak, mégsem állnak sorba. Csak addig jutnak el, hogy forognak utánam az utcán.

Ha meg elmegyek bulizni, akkor meg gátlástalanul próbálnak taperolni, meg ilyenek. Akik pedig a neten találnak be, tökösen kezdeményeznek, azokról pedig már a köszönésnél lejön, hogy iszonyatosan primitívek.


Szóval, hol a rengeteg remek, klassz, értékes férfi, akik közül lehetne válogatni? :)


2015. márc. 15. 16:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
8%
mit tekintesz értéknek?
2015. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Ne félj, perceken belül több tucatnyi kan fog nálad sorban állni a privát üzeneteikkel...
2015. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Milyen helyekre jársz te bulizni ahol letaperolnak?
2015. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Jázi :) ***** válasza:

Ma pl otthon a szülőknél ebéden meg családozni. :)

Azt meg sose várd,hogy tolongani fognak! Valahogy megtalálni egymást mindig döcögősen megy. Ez a tapasztalatom.

2015. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 The Guard ***** válasza:
5%

1: hol laksz


2: túlságosan jól nézel ki és nem mernek hozzád szólni...

2015. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
68%
Várod a sültgalambot, te is tegyél érte, ennyi.
2015. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
46%
Egy kérdés. Alacsony vagyok nagyon és ocsmány az arcom. Szerinted ha bepróbálkoznék egyáltalán lenne esélyem?
2015. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
#5 ott a pont nála:D biztos túl jó nő vagy és nem mernek odamenni
2015. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet légyszi?Kíváncsi vagyok,mit jelent a nem átlagos :)
2015. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Értékek: intelligencia, őszinteség, büszkeség, tartás, érzelmesség


Nem kell félreérteni, nem várok udvarlókat, nincs problémám azzal, hogy nem állnak sorba nálam. :) Van is barátom, de nagyon kacifántos úton sikerült őt is megtalálnom, egyáltalán nem jött könnyen. Előtte volt egy fél éves kapcsolatom, de azon kívül végig szingli voltam, és akkor sem volt az a hatalmas tolongás.


Én csupán kíváncsi vagyok, hogy mégis honnan szedik, hogy valaki aránylag normális, és nem egy szörnyszülött, akkor egyből olyan könnyű neki.

Sosem vártam a sültgalambot, nem vártam azt sem, hogy engem szedjenek fel, mint egy királykisasszonyt, egyenlő félként szerettem részt venni a dologban mindig.


De nagyon kérlek titeket, hogy ne az én személyemről szóljon itt a diskurzus, hanem a témáról.

Mégis honnan veszitek olyan sokan, hogy sorban állnak? Sem magamnál, sem a barátnőimnél nem ezt tapasztaltam. Ennyi a lényeg.

2015. márc. 15. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!