Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon elítélen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon elítélendő? 18/L

Figyelt kérdés

pár hónapja lett vége egy fél éves kapcsolatomnak, a nemi életünk szörnyű volt.. valahogy nem volt meg az összhang.

Most találkoztam egy sráccal aki nagyon vonzó, de tudom hogy nem akar komolyat mégis nagyon szeretnék vele lefeküdni... Ami visszatart az csak az hogy nagyon elítélendő amit teszek


2015. máj. 22. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindkettőtök élvezi és tisztában vagytok vele, hogy ez nem komoly, hanem csak szex, akkor csináld. Az meg ne érdekeljen, hogy ki ítéli el és ki nem. Nem kell világgá kürtölni, akkor véleményeket sem fogsz kapni.
2015. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem az!

Tedd ami neked jó, ne foglalkozz mások véleményével!!

Érthető hogy egy rossz kapcsolat után vágysz erre!

2015. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ami visszatart az csak az hogy nagyon elítélendő amit teszek" Ha a lelkiismereted így látja akkor ne tedd, hogy utánna bűntudatot érezz, ennyit nem ér.

Ha meg megteszed legalább olyat válassz aki nem fogja visszamondani másnak hogy "jéé a ... elég könnyű eset volt" biztos nem esne jól...

2015. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Én 20 vagyok, lány, és nem itéllek el ezért. Ha neked igy esne jól, ki tart vissza? :D

P**ába az elvekkel ! :))

2015. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj, és fald az életet testvér.
2015. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

miért lenne elítélendő? nekem voltak alkalmi kapcsolataim, egyéjszakásom és szexkalandjaim is. nem tartom elítélendőnek, hogy élvezd az életet, a szexet, és lefeküdj azzal, akivel szeretnél.

20L

2015. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
...és a 30 éves koromra kiégett, széthasznált, értéktelen nő leszek című projekt indul 3.. 2.. 1..
2015. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a hetesnek. Most egyre több emberrel lefekszel így, később már fabatkát sem fog a szex jelenteni számodra, teljesen hétköznapi dolog lesz. Ez nem légből kapott gondolat.
2015. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!