Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy csajt mutatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csajt mutatnak be nektek, puszi vagy kézfogás? Esetleg csak egy helló? Nálatok hogy műküdik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nálam kézfogás
2010. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, csak egy helló, a kézfogásról: csak akkor illik nyújtani a kezed ha ő nyújtotta először a kezét magyarul be szeretne mutatkozni, ebben sem szabad kezdeményezni (elvileg)
2010. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és ha bemutat valaki engem valakinek akkor kezet fogunk és utána 2 puszi. Nálunk ez így működik. De szerintem szokás kérdése.
2010. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
puszi.bár volt 1szer h ismerösöm bemutatta 1ik barátnöjét és köszönésnél a számat célozta meg az arcom helyett...:D
2010. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bemutatkozásnál én a kézfogást alkalmazom illedelmesen :)
2010. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok de azért remélem nem baj,hogy írok:D nálunk vagy két puszi, vagy kézfogás és két puszi a szokás :]


16L

2010. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írhatnak lányok is, csak akkor írják oda. :)


Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 25. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ ha az én életkorom körüli akkor alap, hogy puszi.

19/F

2010. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
társaságfüggö. nálunk fiuk pacsi lányok smaci
2010. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!