Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy nem vagyok "helyes" gyerek, sőt...na minegy. De a szövegem és a belső tulajdonságaim mindig összehozzák nekem a legjobb nőt is. A probléma csak az hogy tisztában vagyo kazzal hogy nem vagyok szép gyerek, de egyszerűen valamiért az átlagos és nem szép lányokat kerülöm. Ha nem látom azt egyből hogy tetszik (hiába a jó belső) akkor nincs esély semmire. Ha viszont egy szép lányt látok aki normális és persze nincs kapcsolata akkor mintha egy ilyen küzdési és lenyűgözési vágy van bennem és minden okés. Legtöbb esetben is max barát lesz. De valamiért a nem szép lányok (pedig hozzám is ilyen lenne való) velük akaratlanul nem foglalkozom és kerülöm is őket. Mi a baj velem? Hogy változtassak ezen?
2015. máj. 22. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha összejön a jobb nő is akkor mi itt a gond?
2015. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az hogy akaratlanul vagyok bunkó azzal aki nem annyira szép...
2015. máj. 22. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:

az evolúció az emberbe kódolta hogy párválasztásnál a minnél tökéletesebb párt válassza. mára a "tökéletes" pedig a társadalom álltal szépnek tartott nő képével azonosul szinte. ez ösztön benned. az olyan lányok izgatnak fel, indítják be a fantáziádat stb. meglátásom szerint három dolgot tehetsz. 1 vagy alább adod a mércét és összejössz egy neked kevésbé szép lánnyal aki szeret, és vagy idővel belé szeretsz vagy nem de akkor nem leszel vele boldog.

2 magaddal kezdesz valamit hogy "helyes" gyerek legyél, mindenen lehet mindig javítani, pattanásokat eltűntetni, kigyúrni magad stb... de ez időt és kitartást kíván, és nincs garancia a sikerre, de felhozza az esélyeid az ellenkező nemnél.

3 csinálod amit eddig, aki közeledik de nem tetszik eltaszítod, akinél meg esélyed sincs futsz utána hátha egyszer bejön

2015. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ui: a bunkóságodon pedig csak te tudsz változtatni, úgy hogy odafigyelsz magadra, és arra hogy mit mondasz másoknak
2015. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bunkosagrol annyit, hogy oke, ha beloled ez jon a "csunya" nok fele, akkor ez van, de olyankor, amikor bunko vagy egy lannyal, gondolj arra, hogy te is ezt erdemelned... En nem tartom magam szepnek (altalanos noi felfogas) pedig sok baratnom es regeteg fiu mondta mar, hogy milyen szep vagyok. Tehat, ha eltekintek a sajat velemnyemtol, akkor szep lanykent mondhatom, hogy vagtam mar pofan fiut azert, mert azt mondta az egyik baratnomre, hogy "hogy lehet egy lany ennyire ocsmany?". Egy normalis ferfi nem mondja nore azt, hogy ocsmany, vagy ronda, vagy hasonlo. Tiszteld a nokben azt, hogy ha nem leteznenek, akkor emberek se lennenek a foldon.
2015. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B.G 88 ***** válasza:
5) már nem azért, de az emberek elég sűrűn hazudnak (szépséget illetően is)
2015. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!