Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak arra kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak arra kellek neki vagy mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel már több, mint fél éve szemezgetünk, feltűnt már a kölcsönös szimpátia, de köszönésen kívül nem is beszéltünk egymással. Pár napja viszont feljött hozzánk és engem keresett, de nem voltam itthon és elkérte anyumtól a számomat és másnap felhívott. Találkoztunk is, jó volt minden, viszont van egy kis bökkenő...ő válófélben van és megmondta, hogy ő nem akar nyílt kapcsolatot, csak és kizárólag titokban kapcsolatot, ami nem csak a szexről szól.. ő ezt állította! Az nap még találkoztunk késő délután még egyszer, komolyan elbeszélgettünk és olyanokat mondott, hogy csak néztem. Például, hogyha nem lenne válófélben akkor ő járna velem és hogy hamar megtudna engem szeretni, mert nagyon aranyos, kedves vagyok!Ahogy én láttam ezt a helyzetet, nem hazudott szerintem..mélyen a szemembe nézett és éreztem az őszinteségét. Hogy őszinte legyek én már teljesen belezúgtam, lehetne azt mondani, hogy szerelem első látásra, és most még találkoztunk is szóval csak ő jár a fejembe!

Tegnap viszont találkoztam ismerősömmel és ő azt mondta, hogy a pasit látta egy csajjal..mondtam, hogy biztos az volt a neje, erre ő, hogy nem az volt, mert azt ismeri, hanem valami alkalmi kapcsolata van a csajjal elvileg! Nem tudom ,hogy elhiggyem-e, mivel minden nap szoktuk látni egymást a pasival többször is, egy utcával lakik feljebb és én eddig még egyszer nem láttam a csajjal, de ahogy megtudta ismerősöm, hogy mi a helyzet kettönk közt egyből már csajokkal látja..ez kicsit furcsa nekem, főleg, hogy nagyon ellenzi ezt az egészet!

Amikor találkoztam a pasival volt csók és ő többet akart volna!

A pasi azt mondta, hogy majd hétvége felé keresni fog.. vártam, hogy hívjon tegnap, de nem hívott!

35/F és 20/L

Szerintetek csak arra kellenék neki?


2015. máj. 23. 10:41
 1/7 Mumusan ***** válasza:
100%
Szeretnél második lenni egy kapcsolatban?? Nem hiszem. A pasi meg ha válófélben lenne, nem kellene titkolóznia. Szóval eléggé biztos hogy csak alkalmi partner lennél.
2015. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapóra jön neki egy ilyen hiszékeny fiatal csaj. Egyből látszik, hogy sántít a sztorija. Attól, hogy válófélben van miért is ne járhatna nyíltan valakivel? Főleg, ha komolyan gondolja.
2015. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, csak arra kellesz

valószínűleg minden lánynak ezt mondja

2015. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék benne. 1. Ha tisztességes lenne, akkor addig nem akarna semmilyen kapcsolatot, amíg végleg el nem váltak (legalábbis én így tartanám etikusnak). 2. Miért kellene titkolóznia? Elvileg nem a szexről szólna, de ha pl. nem járnátok el együtt sehová, nem mutatkoznátok együtt, az mégis milyen kapcsolat lenne? Másrészt meg szerintem ha össze is jönnétek, valószínűleg csak kihasználna téged, és egy idő után téged is lecserélne egy fiatalabbra, ahogy ez lenni szokott.
2015. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapásból megmondom,hogy ez egy szélhámos!Jobb,ha vigyázol vele!
2015. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő egy nagyon szerencsés faszi h talált egy ilyen naiv leánykát , próbálj nem az lenni, és ha van egy kis értelem benned otthagyod.
2015. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) azert most mar atlatom, hogy nem csak en gondolom igy :/
2015. máj. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!