Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazán értem, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értem, hogy ha fontosnak tart, és kedvel, miért tiltogat?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit bizarr lesz (ilyen a lány is), de a lány tiltogat. Már vagy 5 profilt hoztam létre miatta. Most már vagy egy hete nem hoztam létre egyet sem, feloldotta.
2015. máj. 23. 10:44
 1/9 Mumusan ***** válasza:
Mi van?
2015. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyet le kell szarni :)
2015. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mumusan ***** válasza:
Úgy van. Nem akar tőled semmit. Ennyi
2015. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt akarja, hogy a saját valóddal lévő profillal jelentkezz. Ennyire egyszerű a dolog.
2015. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy hülyít téged, vagy ő maga hülye. Akár egyik, akár másik, nem érdemes az ilyenre időt pazarolni.
2015. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom.... minek csinalsz uj profilt? Eleg nehez lehet levakarni teged... ha le akar 5iltani, akkor letilt es annyi, valoszinuleg nem akar veled erintkezni, akkor meg minek mesz utana?
2015. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az információk alapján csakis te vagy a bizarr...
2015. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Na de honnan jön az, hogy kedvel?

Én hallottam már ilyen kamu profilos dologról, de amikor rájött, hogy ez megint ugyanaz, akkor letiltotta rögtön, a "nyomit" - azt a szót használta, nem mást.

2015. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet téged levakarni..
2015. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!