Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a szöveg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a szöveg, hogy "fiatalabb korában kellett volna kiélnie magát"?

Figyelt kérdés
Amikor ugyanúgy megbánthatott volna akkor is csajokat/férfiakat, tehát mindegy, nem?

2015. máj. 24. 11:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
mert ha öregszik az ember annál nehezebben megy a csajozás idővel rájössz te is
2015. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik legostobább szöveg. Mi abban a kiélés, hogy valaki évekig piál, meg váltogatja a partnereit? Akinek ez az élet, annak később is csak eddig fog terjedni az intelligenciája.
2015. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Persze, de a fiatalabbakra jobban jellemző az élet nagykanállal történő falása.

Ott volt a lehetőség, nem élt vele és most pótol (de minek?).

2015. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Azért ha egy húszéves fiatal csapong, az mégis csak más, mint ha egy 40 éves, háromgyerekes családanya/családapa kezd el "élni", nem?
2015. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
gyerekkel más a helyzet az tény, de nem csak azok mondják ezt
2015. máj. 24. 11:53
 6/24 A kérdező kommentje:
#2: akkor jól érzem, hogy ez a leghülyébb szöveg, köszi. És még a nevetséges, hogy kevesebbnek is tartják a csajok, ha kevesebb, vagy nem volt barátnője valakinek.
2015. máj. 24. 11:56
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Kinek korábban nő be a feje lágya, kinek később. Szerintem azért van ez a mondat, mert a nők egy bizonyos kor után már komoly kapcsolatra és ezzel együtt komoly férfira vágynak, aki szereti és a tenyerén hordozza őket.

Nincs semmi gond az idősebb kori csapongással, ha nem gázol át ezer érett női lelken, akik már nem arra vágynak, hogy néhány éjszakás kalandok legyenek.

Hogy mondjam... Fiatalabb korban fiatalabb csajokkal is kezdenek a srácok. Ezerszer átgyalogoltak az én lelkemen is és én is másokén, de ezekből tanultam és ettől is több lettem úgy érzem. Ez is hozzájárult ahhoz, hogy a személyiségem olyan lett, amilyen. Én mostmár megnyugodtam és hasonlóan nyugis párt keresek, akinek már nem a piából, a buliból és a nőkből áll az élete, nem kell attól tartanom, hogy meló után a kocsmában köt ki, majd más ágyában.

Én úgyérzem, hogy igenis beállhat egy olyan állapot, amikor úgyérzi az ember, hogy "kiélte magát". Megélt mindent, amit a csapongós élet kínált és amit szeretett volna, túl van rajta és már nem vágyik erre többé. Én így érzem. Nem vagyok szent és soha nem is leszek, de már nem áll szándékomban olyan életet élni, mint 20 évesen.

Csak is akkor van gondom azzal, ha másnál 40 évesen jön elő ez az életstílus, ha páromként szeretném választani és igenis felmerül a kérdés, hogy ez nála miért most jött elő, avagy miért tart még? Miért nem tud megkomolyodni/megnyugodni?

Vannak akik sosem komolyodnak meg, ilyen a személyiségük és ilyen is marad, nyilván ők nem hozzám illenek...

2015. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Ezt abban az esetben szokták mondani mikor nulla tapasztalattal a háta mögött az ember 16 évesen találkozik élete szerelmével majd 5-10-15 év házasság után mondván kalandra vágyik szétmennek. Vannak persze ellenpéldák de sajnos elég gyakori eset. Nem árt ha az ember némi tapasztalattal vág bele a holtodiglanig tartó kapcsolata és akkor már kevésbé lesz kíváncsi mert van viszonyítási alapja. De ahogy mondtam ez személyfüggő valakinek az első az igazi.
2015. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

7-es: nem értek veled egyet kb. semmiben.

Ennek nem így kellene működnie, ahogy leírtad. Ez egy nagy baromság, h fiatal korban át lehet b**zni más emberek fejét, akkor is ugyanúgy sz**ul eshet bármi ilyen, mint ahogy később is.

Miért másabb, ha ezer női lelken gázol át fiatalabb korban?

Hát, ha ilyen lazán kellett volna kezelnem a női lelkeket fiatalabb korban, akkor ezt mondhatta volna vki, én azt hittem, h ez nem normális, de ha te tanultál ebből, akkor oké. Én így nem szívesen tanultam volna.

Miből gondolod, h ezek az emberek megváltoznak majd, akik idáig más ágyában landoltak mindig?

Beállhat egy olyan állapot, de ezt ahhoz hasonlítanám, mint aki gazdag volt, és egyszer csak szegényebb lesz. Nem könnyű átállnia sztem a szerényebb életre. Ez a hasonlat sztem itt is hasonlóan működik, persze nem hiszek abban sem, h mindenki ugyanolyan sz** alak marad, amilyen volt, sokan megváltoznak.

Miért baj az, ha vki 40 évesen éli ezt az életstílust?? Neki lehet, h korábban volt komoly kapcsolata, és neki akkor volt olyan bnője, akit annyira komolyan vett, h nem csapongott. Szóval értem én, h te ezt akarod, mert te is, mint pl. anno pl. a Rozika is a maga érdekét nézte, csak neki mondjuk össze is jött, h nem csapongott a barátja miatta.

2015. máj. 24. 16:21
 10/24 A kérdező kommentje:
1-esnek meg üzenem, h annál egyszerűbb, jó egy bizonyos kor felett már nem teljesen, de én így tapasztaltam.
2015. máj. 24. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!