Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-55km-es táv sok egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-55km-es táv sok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki kb iylen messze lakik tőlem és mostanában szoktunk beszélgetni facen és úgy néz ki hogy találkozunk. Nem tudom hogy lesz e köztünk vmi, lehet h nem is leszek szimpatikus neki élőben de ha mégis szerencsém lenne...


Végülis 1 órányira lakik és szerintem anyagilag se vágna földhöz ha pl hetente elutaznék oda.

Szerintetek ennyi utazás sok?


2015. máj. 26. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nézd, van akiért 500 métert sem érdemes megtenni, van akiért 500 kilométert is.
2015. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kinek milyenek az igenyei, nekem peldaul tokeletes lenne, mert nem vagyom arra, hogy allandoan egyutt legyek valakivel sulve-fove, annak mimdig rossz vege volt eddig. Majd meglatjatok, hogy birjatok, ezt elore nem lehet megmondani.
2015. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát 50-55 km, az igen csekély távolság. Szóval simán kibírható.
2015. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Budapesten ha dél-Budáról el akarsz jutni pl. Újpestre, az több mint egy óra. Ki lehet bírni.
2015. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
Nem a távolság a lényeg, hanem az idő, illetve valamilyen szinten az, hogy spontán meg tudjátok-e látogatni egymást (értsd nem mindegy, hogy a napi 4-szer járó buszra vagytok utalva, vagy mindkettőtöknek van kocsija).
2015. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Naponta vagy két naponta 101 km-t utazok (vonattal sokszor) a barátnőm miatt, szerinted? Kibirható az 50 km is.
2015. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van saját autóm és nem is buszozok már. Autóval 1 óra az út de még robogóval is előbb mennék mint busszal.

Neki úgy tudom hogy nincs saját autója de van kocsi a családjában. Busszal átszállás nélkül el lehet jutni oda úgyhogy az sem macerás.

2015. máj. 26. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Van autó, van tömegközlekedés, nem ezen fog múlni
2015. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Simán megoldható,ahogy látom semmi gond nem lesz:)nem ezen fog múlani.
2015. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minket lassan 3 éve sem vágott még azért anyagilag földhöz a 80 km, egészen pontosan az nekem 4200 Ft 1 alkalom (oda-vissza), havi kettő, tehát 8400 Ft. Ha van bevétel annyi, akkor nem vág földhöz. Engem az idegesít, hogy 2,5 - 3 óra az út busszal és hétközben délután nem tudunk összefutni csak úgy ha jó lenne se... Sokszor jó lett volna találkozni, erre nem tudunk. Neki van kocsi, de én abszolút nem tudok ugrálni. A busz sem jár sűrűn oda, se vissza. A vonat sűrűbben, de a csatlakozások... Ő sem jön hétközbe ha van kocsi akkor se, mert legjobb esetben is csak 6 óra ébrenlét lenne együtt és az 4000 Ft-ba van. De ez a mi esetünkre vonatkozik.


Egyébként nem sok 50 km.

2015. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!