Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalmat hogy lehet növelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalmat hogy lehet növelni?

Figyelt kérdés

Tudom,ez az 3472. ilyen kérdés,de sose kapok normális válaszokat...nem tudom mit csináljak:S Szóval önbizalmam egyenlő a nullával,vagy még annyi se,nincs sok barátom,új sulimban is több int fél éve járunk már egy osztályba,mégis szinte a fél osztállyal még egy szót se beszéltem:S pl.ha egyedül vagyok,nem találom a helyem,minden egyes felelésnél,dogánál szét izgulom az agyam,nem tudok feloldodni,és sztem pont ezért nem nyitnka felém a többiek se,mert túl zárkozott vagyok,vagy nemtom.Pedig ha 1-2 olyan emberrel vagyok akit ismerek,általában mindig én beszélek,viccelődök,de több ember előtt leblokkolok,és egy kis nyuszi leszek.Nem tudok se a tanárokkal,se senkivel se kialakítani kapcsolatot,főleg nem fiúkkal.Ha vki tetszik,még ránézni se merek.annyira gáz vagyok:(

Igazándiból külsömmel is elégedetlen vagyok,kövérnek érzem magam,az arcom se tetszik,pedig mások szerint szép vagyok,semmi esetre se csúnya.de mégis ha belenézek a tükörbe egy "szánalmat" látok.másoknak akkora az önbizalmuk a nagy semmire,akkor nekem miért nem??:(és mindez nagyon meglátszik rajtam,már tudom hogy a szépség a kisugárzáson múlik szinte,ami nekem nincs,mivel utálom magam,ez meg is látszik,de ha ki lennék békülve magammal minden szép és jó lenne.Nem tudom mit tegyek!?:(


2010. febr. 26. 15:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
16/L
2010. febr. 26. 15:33
 2/20 anonim ***** válasza:

h mért nem kapsz válaszokat??

mert erre nem lehet válaszolni igazán, vagy azt amit leírtak eddig is maximum. légy má egy kicsit tökösebb. írj privit aztán megdöngetlek!

2010. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Sportolj.

De most komolyan. Kövérnek érzed magad - ez majd segít rajta. Ez a legjobb módja az önbizalomnövelésnek, legalábbis szerintem.

És járj el valahová. Filmklubba, vagy mittudomén, valahová, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg. Egy idő után könnyebben megy majd az ismerkedés.

17/L

2010. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

önbizalomnövelő műtéttel.

Egyszerű eljárás, csak egy kis szilikonból készült önbizalom alakú tárgyat ültetnek be a megfelelő helyre.

2010. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy nekem hogy sikerült legyőznöm ezt:

1. Tűzz ki néhány célt, legyenek elvárásaid magad iránt

2. Jöjj rá hogy senki nem különb mint te

3. Ha valami hülye beszólás jön valamerről szard le vagy szólj vissza, mit tehetnek?

4. Teszteld hogy mennyire sikerült legyőzni ezt a "fóbiát", tegyél olyanokat amit addig nem mertél (nem kell nagy dolgokra gondolni)

2010. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Full ilyen voltam én is..teljesen ugyanez csaj fiú kiadásban. Hát először is...azért látsz egy szánalmat a tükörben mert elégedetlen vagy magaddal, és sok mindent nem tettél le az életben, vagy semmit:P Sportolj ha duci vagy: a futás a legjobb aztán később mást is csinálhatsz(pasiknak kondi növeli az önbizalmat), az arcodra meg használj krémeket ha nem tetszik..figyelj a hajadra..így összességében legyél igényes..ez már fél siker. Ez növeli az önbizalmadat de még mindig nem teljes a kép. Járj el versenyekre ha olyan szinten vagy...aztán csinálj olyanokat amire büszke vagy(nem tudom..nyelvvizsga stb) érted ilyenek:) Dolgozatokhoz meg hozzászoksz a 10000dik után;) 20/F
2010. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hűha én sem vok egy nagy önbizalombomba de te tényleg nem vagy semmi. Nos látom az alakod sem tetszik neked igazán: szóval tutti hülyén hangzik de állj pucéran a tükör elé és mondd ki 3x hangosan h szép vagyok. Ezt napont ismétled! És ne a hibákat keresd magadon hanem a jó dolgokat pl szép szemöldökív vagy nemtom bármi kis apróság. És ha már magaddal is meg leszel elégedve akkor annyira nem is leszel nyuszi. Ja és a jók mindíg kételkednek magukban! :P :D Na szija remélem segítettem. 15/L
2010. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Válasz küzdő sportot.Vagy öld bele magad valamibe, amiben te lehetsz a legjobb.Én kard vívok,és azzal h tudom h egy olyan dolgot csinálok amit senki más, sokat dob az emberen.
2010. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen vagyok én is csak 17/F és 11.-ikben. :(

(ha gondolod írhatsz)

2010. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ha mondogatod magadnak hogy szép vagy és semmivel nem különb nálad senki akkor nőni fog az önbizalmad.hülyén hangzik de télleg müködik.és sportolj.az is használ:)


18/F

2010. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!