Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalmat hogy lehet növelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalmat hogy lehet növelni?

Figyelt kérdés

Tudom,ez az 3472. ilyen kérdés,de sose kapok normális válaszokat...nem tudom mit csináljak:S Szóval önbizalmam egyenlő a nullával,vagy még annyi se,nincs sok barátom,új sulimban is több int fél éve járunk már egy osztályba,mégis szinte a fél osztállyal még egy szót se beszéltem:S pl.ha egyedül vagyok,nem találom a helyem,minden egyes felelésnél,dogánál szét izgulom az agyam,nem tudok feloldodni,és sztem pont ezért nem nyitnka felém a többiek se,mert túl zárkozott vagyok,vagy nemtom.Pedig ha 1-2 olyan emberrel vagyok akit ismerek,általában mindig én beszélek,viccelődök,de több ember előtt leblokkolok,és egy kis nyuszi leszek.Nem tudok se a tanárokkal,se senkivel se kialakítani kapcsolatot,főleg nem fiúkkal.Ha vki tetszik,még ránézni se merek.annyira gáz vagyok:(

Igazándiból külsömmel is elégedetlen vagyok,kövérnek érzem magam,az arcom se tetszik,pedig mások szerint szép vagyok,semmi esetre se csúnya.de mégis ha belenézek a tükörbe egy "szánalmat" látok.másoknak akkora az önbizalmuk a nagy semmire,akkor nekem miért nem??:(és mindez nagyon meglátszik rajtam,már tudom hogy a szépség a kisugárzáson múlik szinte,ami nekem nincs,mivel utálom magam,ez meg is látszik,de ha ki lennék békülve magammal minden szép és jó lenne.Nem tudom mit tegyek!?:(


2010. febr. 26. 15:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem azzal a pár emberrel alakíts ki egy nagyon jó és mély kapcsolatot,akikkel jóban vagy.Az,hogy a tanárokkal és az idegen emberek és nagy tömeg előtt leblokkolsz,ez annak a jele,hogy kevés embert ismersz és talán félsz megismerni újabbakat.Növelni az önbizalmat egyedül nem lehet... az,hogy a külsőd elfogadod,csak egy lépés a teljesség felé.Lelkileg kell rendbe tenned magad.Nekem elég sok barátom van és könnyen meg is nyílok az embereknek...néha ez nagyon is hátrány...néha nem:) Így ismertem meg a páromat is:)

Izgulsz...ki nem? :) Ha jobban megtanulod a dolgokat az órákra,úgy hogy biztos vagy benne,hogy minden probléma nélkül menni fog,akkor kevésbé fogsz izgulni :)

De első lépés akkor is az lenne szerintem,hogy újabb és újabb emberkéket ismersz meg.Mert ezzel rájössz,hogy a többiek elfogadnak téged és ez segíteni fog. Sok sikert:)


15/L

2010. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Alakíts ki magadnak egy kis elfogadó (nem baráti, de olyanok akikkel jól tudsz beszélgetni, hülyülni)néhány embert ( mindegy, hogy melyik nemből). A külsőddel ne foglalkozz, tudd magadat adni! A többi majd jön magától. Ne görcsölj és ne türelmetlenkedj.Ha ezt meg tudod tenni, fél év mulva biztosan szretne már valaki járni veled. ( De az is lehet, hogy csak megdugni.)
2010. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hellóka!

Abszolút 1et értek azza a 15 éves lányal aki írt 1 hosszú szöveget. Teljesen igaza van. Mert attól, hogy mondjuk krémeket kensz a hajadra, h szebb legyen, meg sportolsz, h jobb alakod legyen az mind csak külső formalitás, és semmivel sem leszel tőle.

Először is fejben kell eldönteni mindent, kitűzni a céljaidat, kimondani magadban a terveidet, és aztán meg meg kell valósítani őket, Ja és az, h állj a tükör elé és mond el xszer, h ilyen meg olyan szép vagyok az 1 hülyeség sztem, mert attól még nem fogod azt valójában érezmi! Mert attól lesz igazán önbizalmad, ha másoktól sok pozitív visszajelzést kapsz, és azt csak úgy érheted el, hogy nyitott vagy az új dolgokra és nem félsz az ismeretlentől, és legfőképpen bátor vagy. Hidd el ha 1 napot vidáman és bátran indítasz akk a többiek is úgy viszonyulnak majd hozzád. Tapasztaatból mondom, mert miközben olvastam a kérdésed, néha mintha idéztél volna engem is:).Mert nekem is ez volt a gondom, de azt hiszem sikerült legyőznöm, vagy legalábbis legtöbbször összejön:).


Remélem segíthettem.:)


(De ha vki szívesen ismerkedne az nyugodtan írhat:P)

18 éves lány

2010. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. febr. 26. 19:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Írj nekem! Én is ilyen voltam. Így elmondani nem egyszerű.
2010. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
20:42esnek: hogy írjon neked, ha nincs engedélyezve a privid??
2010. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne engedélyezve???


Amúgy meg ha nem akar írni akkor itt egy link, mert én olyan irtóra jófej vagyok. :D :


[link]


Nekem is ettől jött meg az önbizalmam részben.

2010. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Sziiia

háát kb énis ien voltam meg még vagyokis vmennyire:S:D

de sport az ám tényleg segít:D..énis dagivoltam kicsit aztán elkezdtem és gyorsan leisfogytam, na meg megnőttem:D

am meg legyél sokat a barátaiddal:D ..ha akarsz akkor írj: D...

2010. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
jah am 17/F ezt kihagytamxD
2010. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Figyelj, nekem Manhertz József ötletei jöttek be leginkább. Rengeteg ingyenes okosságot olvashatsz és hallgathatsz a honlapján az önbizalom erősítéséről.

[link]

2010. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!