Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a kis hazugságokkal?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel, hát, barátok vagyunk, bár egyértelmű, hogy több mindkettőnk részéről.

Nagyon közeli kapcsolatban vagyunk, lelkileg, a családja mellett talán bennem bízik meg a legjobban. Mégis azt veszem észre, hogy sokat hazudik. Na nem olyan nagy hazugságok ezek, nem is rosszindulatúak, inkább önbizalomhiányból eredőnek tűnnek nekem, és főleg a munkájával kapcsolatban. (Pl. nem mondja el, hogy állásinterjúra megy, mást mond helyette, és csak utólag mondja el, amikor már sikerült.)

Másik problémám, hogy már többször beszéltük meg, hogy mi van kettőnk között, és mindig azt mondja, hogy nem akar semmit soha - ezzel mégis ellentétesen viselkedik. Általában már tudom, hogy viselkedik, amikor nem mond igazat, és ezzel kapcsolatban is ezt érzem, hogy nem mond igazat. Amúgy hamarosan költözik el másik városba dolgozni, ahol meg akarja változtatni az életét (nagyon rossz anyagi helyzetben van, ebből akar kimászni)


Van valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan érjem el, hogy őszinte legyen hozzám mindennel kapcsolatban? Hiszen az egyik legfontosabb ember vagyok az életében, mégis így viselkedik. Nem is a kis hazugságok érdekelnének, inkább az, hogy kettőnkkel mi lesz..


2015. máj. 28. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen gesztusai vannak az irányodba?

Mondani bármit lehet,a tettek a lényeg!

Neked a tetteiből, a feléd való cselekvéseiből mi jön le?

Tényleg nem akar semmit vagy csak elfojtja magában az irántad érzett érzelmeit?

2015. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!