Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem igazodom ki rajta, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazodom ki rajta, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A probléma röviden: reggelente együtt utazom egy sráccal (huszonévesek vagyunk), akivel úgy tűnik,észrevettük egymást. A klasszikus metakommunikatív jeleken túl vagyunk, kezdett tovább haladni a dolog (a megszólításig nem jutottunk),aztán bummm! Egyik napról a másikra visszavonulót fújt, és óvatosabb lett+mintha kicsit kerülne is. Nem értem mi történhetett (tudom, Ti nem Ő vagytok,így végképp nem), hátha tudtok valami ötletet, tanácsot adni mitévő legyek most? A fiú nagyon tetszik, én viszont nem merek kezdeményezni, főleg így nem, hogy most hátrébb lépet. Aki szán időt a gondomra, annak előre is hálás köszönet! :)

2015. máj. 29. 14:58
 1/4 Estienne ***** válasza:
100%
Lépj a lábára véletlen, elég meta :-D kárpótlásul meghívhatod valamire, ha visszautasítja akkor ennyi...
2015. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vegyél fel piros szalagot kezedre és mond neki h jegyeket bérleteket
2015. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lett már valakije és ezért kerül. Vagy egyszerűen nem mer megszólítani és feladta. A legegyszerűbb az, ha oda mész hozzá és elkezdtek beszélgetni.
2015. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nekem amíg nem szóltak, hogy ez nem így van addig azt hittem ha rám néz egy lány a buszon akkor bejövök neki. És a mai napig gyakran előfodrul hogy szép lányokkal "szemezek" a buszon akik ugyanazzal a busszal szoktak járni mint én, de ma már úgy gondolom ennek kb semmi jelentősége. Szóval lehet hogy ezt félreértelmezted, ahhoz hogy ezt kiderítsd javaslom fogadd meg az első kommentelő tanácsát :D Tudom hogy lányként nem szokás "kezdeményezni" de döntsd el melyiket választod, odamész hozzá és kideríted, vagy örlődsz rajta hogy most mi van, vagy elfelejted az egészet, más lehetőséget nem nagyon tudok.
2015. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!