Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ezt miért kell így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt miért kell így viszonozni? (csók a kivételnek)

Figyelt kérdés
Miért kell bunkón lereagálni, ha egy építkezésről füttyentenek nektek a munkások? :D Mikor ezzel max. annyit jelzünk, hogy szépek vagytok.;D Tegnap is egy lány vissza fordult, és csak annyit tudott mondani, hogy anyádnak fütyülgess te ge*ci. Ki nem néztem volna a csajból, hogy ennyire az átlag alatt van..

2015. máj. 30. 16:38
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Nők/Lányok*
2015. máj. 30. 16:41
 2/58 anonim ***** válasza:
20%
igazad van! én is ott dolgozom úgy látszik vannak bunkó nők is
2015. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
21%

Mert vannak átlag alatti bunkó nők.


De itt azért vegyük figyelembe, hogy hatalmas és egészségtelen nyomás nehezedik a nőkre a mai elmebeteg társadalomban. Most persze, a férfiakra is, na de mi csak nem fogunk panaszkodni :D


Szóval ők meg hülyepi tsán viselkednek, de hát a nyomás rajtuk.. fogjuk erre :)

2015. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
91%

Azért mert ez szexuális zaklatás és nem a nő bunkó, hogy kikéri magának a füttyögetést, mivel nem kutya, hanem TI vagytok a bunkók parasztok. Iszonyat kellemetlen, ha állok valami buszmegállóban vagy elmegyek egy építkezés mellett és rám dudálnak, kiszólnak az autóból, vagy ahogy mondod: füttyögetnek. Baromi ciki és kb elbújnék, de van, hogy én is visszaszólok, vagy bemutatok inkább. EZ NEM KEDVESSÉG! EZ ZAKLATÁS! Álljatok le vele, mert ez nekünk NEM esik jól! És még a lány van szerinte átlag alatt...hát a pofám leszakad. Még meg is kéne köszönnie, hogy zaklatod, nem??


23L

2015. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
12%

Meg az is szexuális zaklatás, ha megfogják a kezét, ha megsimogatják a haját, ha a kedvese megcsókolja.


Ha a fülébe suttognak, ha bármilyen módon megszólítják, különösen ha a szépségét megdicsérik.


Meg úgy egyébként minden, onnantól kezdve hogy ránéznek.


Bár akkor nem értem miért kell kirakni a melleket meg a segget, minek a testhezálló ruha, miért nem csadorban járnak.


Megdugni pedig nyilván a kutya fogja őket, hiszen.. liberalizmus van, férfiaknak hátrább az agarakkal.

2015. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván, ha a kedvesem csókol meg, simogat, bókol, az nem szexuális zaklatás te idióta barom. az a zaklatás, ami kéretlen!


"Bár akkor nem értem miért kell kirakni a melleket meg a segget, minek a testhezálló ruha, miért nem csadorban járnak."


Tipikus pasi gondolkodás. MINDEN értetek, történik, nyilván miattatok rakjuk ki a mellünket. Meg sem fordul a fejetekben, hogy nem azért öltözködünk szexin, hogy minden idegen csorgassa a nyálát, hanem mert így érezzük jól/szépnek magunkat. Ha te nem bírsz magaddal, akkor miért is én járjak csadorba? barom

2015. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
82%

gratulálok. jelentve. Kanos józsinak meg le kell vágni a tökét, ha nőket erőszakol, mert nem bír magával, ha lát egy dekoltázst. A strandon akkor mit csinál kanos józsi? Paraszt

Biztos agyamra ment. Mert annyit se kérhetünk a drága férfinemtől, hogy hagyjanak nekünk nyugtot.

2015. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
89%
Ez a szexuális zaklatás baromság elég nagy túlzás, de a fütyülés tényleg bunkóság. Én pl. sehogy sem reagálok rá. Ha valaki annyira paraszt, hogy nem tudja, lányok után nem fütyül normális férfi, az nem az én bajom. Nem érdekel egyáltalán, nem is mindig veszem észre, nem süllyedek arra a szintre, hogy ilyesmikkel foglalkozzak.
2015. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
80%
Nem azt mondtam, hogy nemi erőszak, de zaklatás. Nézz utána. Nem csak a tettlegesség a zaklatás.
2015. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
28%

66%-os, kisebbségi komplexusos, szegény szegény nőnemű.


Sajnállak, nem megbántani akarlak, finoman fogok fogalmazni.


Ha te olyan szinten vagy egészséges nő, hogy az előző, egyáltalán nem durva, bár tényleg ironikus hozzászólásom miatt 'idióta baromnak' nevezel, akkor nálad nagyon komoly problémák vannak.


Most nem nevesítem, hogy lelkisérült szerencsétlen nőszemély.. mert tényleg nem akarok értelmetlen csatározást, sértegetést.. neked kell elgondolkodnod, mégpedig a saját érdekedben, hogy mit élsz ki ilyenkor.. de ha gondolod és problémád van, akkor meg is lehet beszélni, én is csak egy ember vagyok (ami feltételezi azt, hogy van bennem empátia, meg tudlak hallgatni, esetleg tudok segíteni is..)



A másik, hogy nem tudom miért meséled be magadnak, hogy csak úgy véletlenül pont a szexi ruhákban érzed (nem ti, hanem TE) szépnek magad. Persze, nem akarsz tetszeni senkinek, aham :)

Tell me more about it.. mesélj még :3


Te is, a többi nő is a tükörnek akartok tetszeni. És ha én ezt nem hiszem el, akkor persze én vagyok a barom, és ha ezt majd nyugodtan átgondolod, esetleg, mert te is csak ember vagy, elméletileg szoktál gondolkodni, nem röhögöd ki magad és nem tartod hisztinek amit az előbb írtál ;)

Pedig ha van egy minimális önkritikád, akkor minimum te is mosolyogsz egyet azon amit írtál. Ahogyan én is mosolygok rajta, de a saját kommentemen is, amit direkt írtam humorosra és ironikusra.


Ha pedig olyanokra gondolsz, hogy le kellene vágni valakinek a tökét, meg hogy itt bárki is nőket erőszakol (vagy akar erőszakolni) akkor üdv az ISISben, kb. olyan szinten vagy mint akik szórakozásból fejeket vágnak le. Ezen is neked kell elgondolkodnod, nyilván engem hidegen hagy mások agressziója.. semmi közöm hozzá, ha férfi lennél akkor sem lenne, így sincs. Nem is zavar, nem is örülök neki, magamban szánalmasnak tartom de ez a magánvéleményem :)


Ha pedig nyugtot akarsz a férfiaktól (ami teljesen természetellenes, bár nyilván mindenki tiszteletben tartja) akkor félre lehet vonulni a társadalomtól mint aszexuális kisebbség. De félre sem kell vonulni, ugyanis mindenki békén hagy, nyugi. Ha te egy kis visszajelzést, füttyögést vagy megbámulást már zaklatásnak veszel, az kérlek szépen nem a társadalom és nem a férfinem hibája, hanem a te túlérzékenységed. Ezzel is neked kell szembenézned, más nem tud helyetted. Ha egy Csernus könyvben olvasnád ugyanezt és nem gyakorikérdéseken, jó esetben még komolyan is vennéd amit írok.. azért gondolkodj el rajta.


Ha még ki is öltözöl (nyilván nem önmagadnak) és úgy 'zaklatnak' embertársaid, és tényleg csodálkozol, akkor jelenleg hülye.. nem, hogy is mondjam, jelenleg nem vagy képes igazán felmérni a dolgokat. Tehát lehet hogy a világ egy rémes hely, ahol a férfiak vonzónak találják a nőket, megemlíteném még borzasztóbb, hogy a nők is vonzódnak a férfiakhoz és tudom hogy ez a liberalista, modern nézetek szerint talán természetellenes de.. ilyen a világ, és ezt fel kell tudni mérni. Ha ennyi nem megy, nem tudom mennyi idős lehetsz, de talán most én szólok: ha nem akarod felhívni magadra mások figyelmét, akkor öltözködj és viselkedj ennek megfelelően. Victimológia, önvédelem edző vagyok. Puszi (nem szexuális zaklatás, kedves köszönés embertársak között)


(és valóban bunkóság nők után fütyülni, én sem teszem, de talán azt is el lehet fogadni, hogy eltérő szokások és nézethálók vannak, és talán nem kellene ártatlan semmiségből nagy dolgot csinálni. van ami gonoszság és rossz szándék vezérli, egy dicséretnek számító füttyögés belátható, hogy nem ez a kategória.. hát ez tényleg nem evidens?)

2015. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!