Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Zavar titeket, ha egy pasi elsírja magát szomorú filmeken?

Figyelt kérdés
Én gyakran elsírom magam drámákon, vagy kissé elvontabb, szomorúbb, meg háborús filmeken, és attól tartok, hogy már ilyen is maradok. Ti mit gondoltok erről? Szeretitek, vagy taszítanak titeket az ilyen érzelmes fiúk?

2015. máj. 31. 02:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
10. Fél óra alatt annyit kacsintgatsz más férfiakra, hogy lassan az is megkérdőjelezhető, hogy a lányok tetszenek neked.
2015. máj. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

#11

A kacsintást kb mindenbe bele tudod magyarázni.

Rossz, aki rosszra gondol.;)

2015. máj. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.Én is néha megkönnyezek egy filmet.
2015. máj. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna. A férfiak is érző lények, csak egyesek nagyobbra tartják a büszkeségüket, meg hogy ők milyen kemények, és ezért elfojtják az érzelmeiket. És sokan cikinek tartják, pedig nem az.

Számomra teljesen természetes, ha egy férfi sír.

2015. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb sirjon, mint kirohogje mas fajdalmat.
2015. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
könnyezel, vagy bőgsz? :D azért nem mindegy. bizonyos szintig nem zavarna, de ha nagyon mindennapos, az lehet. nálam többet ne pityeregjen a pasi.
2015. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
83%
Én olyannal össze sem jönnék akinél egyáltalán esély van arra, hogy cinkeljen ilyesmi dolgok miatt. :)
2015. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Engem kicsit igen, bocs. Én elég érzékeny vagyok, de én sem sírom el magam rajtuk, nekem kellemetlen, ha valaki mellettem ríkódik egy filmen.
2015. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
A bőgés zavarna, de én szeretem a páromban, hogy egy kicsit könnybe lábad a szeme egy-egy olyan jelenetnél, aminél nekem is szintén. De sírni nem szokott ilyenen, az milyen már :D kicsit bekönnyezni más, az nagyon jó. Legalább értékeli az érzelmi mondanivalót.
2015. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Engem nagyon nem zavarna.


Szerintem az nem férfias, aki nem sír. Annál tudod, hogy valami fura kép él a fejében arról, hogy mitől lesz a férfi férfi, és a nő nő.


Az én környezetemben még a nők is cikinek tartják az érzelmeket, így felüdülés lenne valaki, aki nem fél megélni őket.

2015. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!