Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kap mindig kölcsön kocsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap mindig kölcsön kocsit?

Figyelt kérdés
A párom a merci gyárban dolgozik. Feltűnően sokszor, minden hétvégén kölcsön kap tesztautót. Engem alig visz, mindig a főnökét szokta, néha ismerősöket. Beszélgettem egy kollégájával és ő mondta, hogy így nem adnak oda mindig kocsit? Mit csinálhat a párom hogy ilyen sokszor luxus kategóriájú kocsikat kap egész hétvégékre? Miközben állítólag ki szokták sorsolni. Ja, és nem felsővezető, nem irodában dolgozik. A kocsik műszaki állapotát ellenőrzi.
2015. máj. 31. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a főnőknek mondott egyed, egy nő:DD
2015. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a párom egy félrfi
2015. máj. 31. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkérdem majd a párom ő is dolgozott ott.

Nagyon jól kereshet havi 3-4.000 is ha a Mercedes foglalkoztatja, visszont ha köztes cég által került be már nem keres jól.

Szerintem probakörre viszi őket ellenőrizni hogy minden rendben van-e.

Ott 2-3 évente kedvezménnyel vásárolhatsz Mercedest!

Nagyon irigylem....

2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De minden hétvégén és néha hétköznap is?

Megy külföldre is a kocsikkal, elég messzire, engem meg sose visz el, azt mondja nem szabad.

Ha valamit el akar intézni, arra is kölcsön kap.

2015. máj. 31. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a gyárban a soron dolgozik akkor kizárt hogy autót kapna. Téged hülyít csak, bocsánat.

Gondold el hogy ha a cég 1000 gyári munkásának csak oda dobnának egy minimum 30 ezer eurós Mercedest a hétvégére??

Mi lenne a céggel..?

Közép és felsővezetők kapnak csak autót és a munkakörnek kell megindolkonia.

Pl. ha Stuttgartból el kell mennie Münchenben akkor 100% hogy autót ad a cég.

2015. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát passz...

Nekem is dolgozik ismerősöm a Mercinél, irodában asszisztens, évek óta ott dolgozik, de eddig egyszer kapott autót kölcsön hétvégére, valami jutalomként, ha jól emlékszem. Ja és az egész családot kocsikáztatta azon a hétvégén (az tény, hogy más nem vezethette).

2015. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!