Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy mosoly szünetes, szakítós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mosoly szünetes, szakítós párok, akik egymásnak rendeltettek mennyi idő után békültetek ki? Esetleg házasság?

Figyelt kérdés
lassan 40 hónapja voltunk együtt párommal, az utóbbi időben mondjuk nagyon lehúztuk egymást, csak szívtuk egymás energiáját..Mégis sokat agyalok,h mi van,ha ő van elrendelve, azt tudom,h aki el van rendelve valamiért, úgy is visszajön vagy x idő múlva jön, akinek jönnie kell, de akinél volt nagy mosoly szünet meddíg tartott? Ki vagyok most, bár lehet,h nem tart sokáig, de tényleg mivel nem tudom,h ő volt-e elrendelve, sokat agyalok.. :(

2015. máj. 31. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehúztátok egymást, szívtátok egymás energiáját, akkor nem ő van neked elrendelve. Ha ő lenne, akkor működne a kapcsolat.
2015. jún. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondolom.. :(

Csak az eleje az jó volt, x ideje rossz..

2015. jún. 1. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Hallgass az eszedre, ne a Sorsban bízz!

Ennek annyi,ez van.

2015. jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy szakitas olyan 6 ev utan, akkor kb 3 honapig voltunk kulon. Aztan osszefutottunk egy buszallomason, ahonnan egymas mellett ulve utaztunk hazaig 1 orat es ez ido alatt beszelgettunk. Vegul is megbeszeltunk egy barati talalkozast estere egy pizzeriaba, ahonnan mar kezen fogva jottunk ki. Aztan 10 ev utan volt egy egyutt marados, de hosszu mosolyszunet. Kb 1 evig tartott. Sok veszekedes, megcsalas. 12 evnel jarunk es tegnap elott vettuk meg a jeggyuruket :) 3 honap mulva eskuvo
2015. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 1. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A kezdeti rózsaszín ködös állapotban mindenki másnak tűnik, mert ilyenkor nem látjuk reálisan a másik embert és a kapcsolatot, egy álomvilágban élünk. Amikor felszáll a rózsaszín köd: az a valóság.
2015. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!