Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a váleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a váleményetek egy olyan kapcsolatról, ahol a nő orvos, aki dolgozik és jól keres, a férfinak érettségije van és lassan egy éve munkanélküli?

Figyelt kérdés
Sajnos családunkban van egy ilyen páros.. A nő megteremtette az anyagiakat: Házat váásárolt, majd kocsit. Ezt követően a pasi nagy kegyesen eljegyezte és most az új házban lakik a nővel 0 ft jövedelemmel. Gyakorlatilag a nő eltartja, néha elmegy interjúra a pasi, ami rendszerint nem jön össze, mert igazából az érettségijére olyan jövedelem igénye van, ami a meséban esetleg lehetséges. Másrészt olyan állásokra jelentkezik, ami a "végzettségének" nem felel meg és még ő van kiakadva, ha meg kellene szólalni az interjún angolul.. A nő a testvérem. Sosem szólunk családtag szerelmi életébe, de szerintetek próbáljak-e finoman utalni rá, hogy ez nem egészséges? Egyáltalán mi a véleményetek az egészről?

2015. jún. 1. 12:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És egyébként van gyerek?Ha igen,jó apa?Segít otthon?Mindent megcsinál?Jó van egy h.lye felfogása...mert azért illene legalább egy szakmát letenni. Szakmával is jól lehet keresni ,csak külföldön. Szerintem beszélj a férfival,hogy mégis mit akar kezdeni magával,mert eléggé bele van kényelmesedve a helyzetbe. ' év alatt azért 1 szakma tanidejének felénél járna. Nem lenen ezzel probléma,ha látni lehetne rajta,hogy próbálkozik,küzd,igyekszik,tanul...stb.
2015. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen kértük többször, hogy legalább akkor tanuljon valamit, de szerinte a papír felesleges... Nincs gyerek szerencsére még. Hát túl sok mindent azért otthon sem csinál. Sajnos többször vagyok szemtanuja, ha átmegyünk vendégségbe, hogy tasóm gyakorlatilag kiszolgálja és körülugrálja, ilyenkor azért felforr az agyvizem... Sőt annak is voltam fültanuja, hogy tesóm vásárolt valami drágább ruhát és a pasas megszólta, hogy minek, meg hogy mennyibe került és majd ott áll a szekrényben. Bocsássék már meg, hogy egy büdöd fillért nem hoz haza, de még más pénzét is beosztja....
2015. jún. 1. 17:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Hmm. Gondoltam,hogy ilyen. Ez szerintem probléma, nálam nem számít a pénz,de azért tudjon már viselkedni. Legyen intelligens,mg lehessen látni rajta,hogy jobb akar lenni. Nagyon egy h.lye felfogása van. Szerintem nyisd egy kicsit fel a testvéred szemét. Ha lesz gyerek,végképp nyeregben fogja magát érezni...
2015. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Orvosi fizetésből hogy vett házat, autót, meg tart el magán kívül mást is!?!?!?
2015. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocsi nem házat, csak lakást. Persze nem új kocsit, hanem sok évest, de ez is kocsi. Igen ez is egy probléma, hogy azért a semmihez képest jó az orvosi fizetés, de azért 2 embernek megélni nem egy luxus. Ügyelet alkalmanként ad valami plusszt.
2015. jún. 4. 23:32
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Rohadt nehéz szitu, ráadásul ismerek orvosokat(főleg házi) és felkötném magam ha annyi munkából és fizuból kéne fenntartanom magam, nemhogy még mást is... De a konkrét helyzetre azért nem akarok mit mondani, mert ahhoz ismernem kéne a férfit személyesen.
2015. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!