Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekli ez a pasikat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekli ez a pasikat egy komolyabb kapcsolatban? (Tovább)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párjuk mikor/hogyan/kivel vesztette el a szüzességét, hány férfival volt korábban szexuális kapcsolata, ilyesmik?
2015. jún. 2. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy kivel, mikor, nem. Hogy hány pasival, már sokkal inkább. Amit mond, meg kell szorozni 2-3-mal kb.
2015. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha olyan párom van akit szeretek minden érdekel és különösen a szexuális élete mert ha azt elmeséli abból sokmindent meg lehet tudni róla hogy mit szeret és mit nem.


Viszont ugyanezt a lányokról nem tudom elmondani.

Eddig bármelyiknek hoztam fel az ex-emet hallani sem akar róla.

2015. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát aki k*vákkal ismerkedik, az matematikázzon, aki normális nővel, aki őszinte párkapcsolat akar, az pedig ne kérdőjelezze meg, amit a másik megoszt vele.

Az én kapcsolataimban eddig mindig előkerült ez a téma, érdekelte a férfiakat, no nem aprólékos részletességgel, hanem inkább szám szerint, meddig tartottak, miért lett vége.

2015. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Olyan csaj nem kellene, akin végigment a fél ország.
2015. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan típus, hogy fűvel-fával lefeküdt, akkor annyira nem érdekel, de ha meg olyan típus, akkor az ilyennel egyáltalán nem is foglalkozom.
2015. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha én nő lennék,nem foglalkozmnék magammal.
2015. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Alapból nem állok össze olyannal aki egy rosszhírű rib**anc akin már átment a fél klub.
2015. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem is az a legjobb szó rá, hogy nem érdekel, hanem az, hogy nem ítélkezem ilyenek alapján. Az a lényeg, hogy mindkettőnknek ugyanaz legyen a vágya egymással kapcsolatban (ha csak szex, akkor legyen szex, ha egymásba szerettünk, akkor pedig kapcsolat és vegyük komolyan), ha pedig komolyodik köztünk a dolog, akkor alap, hogy hozzám legyen hűséges.
2015. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatnál engem igenis érdekel a szexpartnerek száma. Sőt, úgy általában lebontva, hogy kivel volt csak szex és kivel volt párkapcsolat.


Ha sok párkapcsolat volt: akkor ott valami nagyon nem stimmel, "red flag"

Ha sok szexkapcsolat volt: nem tudnék benne megbízni, "red flag"


Az viszont nem érdekel, hogy mikor, hogyan és kivel vesztette el a szüzességét, mert abból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.


27/f

2015. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

engem sosem érdekelt. az érdekel, hogy a társam e. csexhetem ha szüzen ismerem meg, de nem fogja a kezemet a kórházban. kitehetem az ablakba a nagy "erkölcsét" (semmi köze ennek az erkölcshöz) ha elhagy. és semmit nem számít ha 100 pasival volt előttem ha velem öregszik meg jóban rosszban. ha már választhatok az utóbbi...


aki benézi ezt a sorrendet az úgy is jár. (telesírja a gyakorit, hogy nincsen meg a párja.persze, mert vak rá)

2015. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!