Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mit jelent a lelkitár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent a lelkitárs? Milyen érzéseket táplálsz felé?

Figyelt kérdés
Nemed légyszi írd le.
2015. jún. 3. 01:13
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Valaki,aki előtt nem kell szégyellni/titkolni semmit sem,akinek mindent elmondhatsz,aki olyan mint te,aki hiányzik,ha nincs ott és tudod,hogy mind ez kölcsönös.
2015. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

+plusz,akivel lehet nevetni.


F.

2015. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan aki kiegeszit, aki mellett inmagam lehetek es aki elvisel( eleg nehezen kezelheto vagyok) aki elol nem kell szegyelnem a hibaim es akivel jot derulunk a sajat hulyesegunkon. Aki mellett ninek erzem magam es se neki se nekem nem fordul meg a fejunkben hogy jobb volna massal. Akire szamithatok es tervezhetek vele kozos jovot.

18/L

2015. jún. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazok a dolgok hasonló reakciót váltanak ki mindkettőnkből, így tökéletesen megértjük egymást általában, előre tudjuk jelezni egymás viselkedését. Hasonló ízlésvilággal rendelkezünk.


Én ebbe a lányba szerelmes is vagyok úgy mellékesen. :)


21/F

2015. jún. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinek olyan az észjárása mint az enyém. 18/l
2015. jún. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fogorvos nő ismerősöm, Neki mindig lelki társai vannak.

A gyerekeit meg az anyja neveli.

2015. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, megértjük egymást, együtt tudunk működni, könnyen megszeretjük egymást. Lehet akár barát, akár párkapcsolat, akár rokon.

N

2015. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!