Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szokni, hogy az ember élete nagy/hátralévő részében egyedül, pár nélkül van? Lehet így is teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki egyedülálló, munkán kívül mivel tölti az idejét, például nyaralni egyedül is elmentek? Úgy látom kb. mindent meg tudok oldani így is, de a nyaralás egyedül, nem is tudom, furcsán hat, persze otthon ülni sem szeretnék.
2015. jún. 4. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent? Nekem az életem konkrétan úgy néz ki, hogy reggel felkelek, eszek, bemegyek dolgozni, pár szót váltok a kollégákkal, hazajövök és kockulok estig, aztán alvás. Minden áldott nap. Egyedül konkrétan sehova sincs kedvem elmenni, viszont hosszú távon az ember így begolyózik.
2015. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Szerecsére aki egyedül él, nem nagyon él sokáig. Meghal hamarabb. Jó kérdés miért, de így van. Kivéve ha sok barátja van, vagy ha abszolút kockafej.


De az átlagember szenved ettől belül bármennyire is veri a mellét, hogy "ő aztán nem!!!" Aztán később derül ki, hogy titokban nagyon is rosszul volt tőle. Ha egyedül vagy valamiért így van ez. Örülhetsz ha betötöd az ötvenötöt. Magányosan nem szoktak aggkort megélni.

2015. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Lehet így is teljes életet élni. Egy ideig. Persze van aki élete végéig is tud. Vegyél egy RV-t (kb. mint egy lakóautó csak nagyobb), és azzal utazz be sok helyet. Ha otthoni munkád van, akkor ez ideális életmód.
2015. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak haverok számára publikus, és vannak teljesen privát hobbijaim, elfoglaltságaim. Tanulni is egyedül tanulok saját tempóban. Simán meg lehet szokni, s mondhatni, zavaró tényező lenne egy barátnő, akihez állandóan alkalmazkodnom kéne. Ha bulizni, grillezni, iszogatni, túrázni, kerékpározni, edzeni, nyaralni támad kedvem, s ha a keret is engedi, bármikor számíthatunk a haverokkal egymásra. Lehet-e barátnő nélkül teljes életet élni? Igen, lehet!
2015. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet így élni,de szerintem nem érdemes.Én egy darabig elvoltam így,mert egy ideje egy nagy érzelmi csalódást emésztgetek,de mostanában egyre többször érzem azt,hogy magányos vagyok.Hiányzik egy társ.Ugyanakkor még mindig van valaki,akire sokat gondolok,így még kínzóbb sokszor az egyedüllét.A teljes élethez az is hozzátartozik,hogy van valaki,akinek fontos vagy.Én például most pont annak nem,aki miatt annyi könnyet elmorzsoltam már,akinek meg kellenék,az meg engem nem érdekel.Nem egyszerű élet ez,pláne,ha fél életedet melóban töltöd,így vajmi kevés esélyed van olyan embert megismerni,aki megfog és boldoggá tesz.
2015. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vicces, de én pont hogy a haverokkal nem tudok semmi nagyobb kiruccanást megszervezni! Próbálkoztam már párszor, de volt aki munka miatt vissza mondta utolsó héten, valaki utazás előtti nap jött rá, hogy nincs elég pénze... Akivel meg eljutottunk, azokkal is problémák voltak. Ketten sikeresen részegre itták magukat, és sikerült olyan balhét csinálniuk, hogy a szálloda vezetősége finoman "megkért" minket, hogy legközelebb ne ide jöjjünk!

Mikor van barátnőm, szinte minden hétvégén meg tudom oldani, hogy valahova elmenjünk kikapcsolódni! Igaz, hogy sok problémával, és kompromisszummal jár egy párkapcsolat, de nekem megéri! :)

Hosszú ideig nem volt barátnőm, és nem éreztem magam olyan jól ez idő alatt, mint mikor komoly kapcsolatom volt. Keveset mozdultam ki itthonról, de mikor megint lett barátnőm, ismét rendszeresen eljártam itthonról! Most megint egyedül vagyok, és hiányzik, hogy legyen valakim...


Én nem tudnám megszokni hogy egyedül legyek 10-20 évig! De szerintem ez emberfüggő! Mindenkinek más a személyisége, és szerintem biztosan van aki egyedül jobban érzi magát!

2015. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pár nélkül még igen, de barátok és életcélok nélkül...?!
2015. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Simán! Filmezés, tanulás, másodállás elveszi az ember idejét + ha még magadra főzöl, mosol, takarítasz, akkor meg főleg.


Nyaralásra meg személy szerint nincs szükségem. Az bőven elég, ha 1 hétig nem melózok és végre kialszom magam. Amúgy se érdekel más hely.

2015. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok mint az 1es.
2015. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kockulással, nem szeretek nyaralni.
2015. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!