Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megharagudott rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megharagudott rám, mert nem értettünk egyet. Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Azt mondta amikor lány osztálytársai voltak velük nem lehetett olyan jól elbeszélgetni mint egy fiúval.

Én kérdeztem,hogy akkor velem sem olyan jó mint a fiú ismerőseivel?Ő azt válaszolta az más, mert mi kapcsolatba vagyunk.

Erre kérdeztem ha szakítanánk de jó maradna a viszony akkor már nem lennék szórakoztató?

Ő azt mondta de igen, de az teljesen más.

Én ezt az egészet nem értettem, magának mondott ellent, de csak mosolyogtam, nem akartam vitát vagy hogy ideges legyen, nem is olyan hangnembe kérdeztem, csak érdeklődve.

Ő meg azt mondta mostmár hagyjam mert felidegesítem és elment dolgozni.Láttam, hogy teljesen felidegesítette ezen magát.Nem értem miért.

Tényleg rosszat tettem?Csak azt akartam tudni jól érzi-e velem magát.


2012. okt. 10. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A "ha szakítánk..." kezdetű mondatok csodálatosak.
2012. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez baromság,h kinek van igaza.béküljetek ki,és csá.ha nem érezné veled jól magát,logikus módon nem lenne veled...
2012. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló ezt mire érted?Kifejtenéd?

Na igen, de én nm is vitatkozni akartam, nem tudom miért kapta így fel a vizet és miért nem lehet erről is elbeszélgetni.:/

2012. okt. 10. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
A pasidnak van igaza, mit értetlenkedsz. Szerinted mennyire szórakoztató bárki számára az exe? A legtöbb ember nem tart kapcsolatot a volt pasijával/csajával, mivel a jelenleginek nem tetszene. Hülye vagy és még azt hiszed igazad is van. Persze, hogy felidegesítetted a marhaságaiddal. Nem lehetne inkább az időjárásról beszélgetnetek? Ennek a beszélgetésnek az értelemtartalma közelíti a 0%-ot /arról beszélgetni, mi lesz szakítás után/.
2012. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

neki van igaza de ezen mit nem lehet érteni fúúú de fáradt nő lehetsz te jóisten :DDD


"kérdeztem ha szakítanánk de jó maradna a viszony akkor már nem lennék szórakoztató?" ez kész :DDDDDDDD

2012. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, így érdekesnek tűnik, de már nem egy 2 hónapos kapcsolat, volt hogy szakítottunk és barátokként találkozgattunk.Én csak kíváncsi vagyok, hogy egy nő is lehet-e olyan jó társaság mint egy fiú barát/haver.

Azt igaz, hogy rosszul tettem fel a kérdést, mert nem arra vagyok kíváncsi kinek van igaza, hanem hogy jogos az, hogy így felkapja a vizet?

Persze itt hülyézhetjük a másikat meg lehet írni, hogy értetlen stb, de igazából pár mondatból nem hinném, hogy meg tudnátok ítélni milyen ember vagyok:D Mondjuk ez most mellékes.

Ha akkora bűn, hogy érdekel a nők-férfiak közti barátság, akkor legyen.

Ő is szokott fárasztó kérdéseket feltenni, mint mindenki szerintem, mert nem vagyunk tökéletesek, de akit szeretünk, annak elnézhetjük a buta kérdéseket is...szerintem.

2012. okt. 10. 16:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha muszáj lenne választani, hogy kinek van igaza, akkor a barátodat mondanám. Egyszerűen irritáló tud lenni, hogy mindenbe "belekötsz", mégha normálisan, semmi hátsó szándék nélkül is kérdezted. És tényleg más egy olyan lánnyal beszélgetni, akivel együtt vagy, mint egy sima osztálytárssal. Eleve veled sokkal nyitottabb dolgokról tud beszélgetni, bármit megkérdezhet, bármilyen témát felhozhat, míg egy osztálytárssal nem fog feszegetni olyan témákat, amiket veled, vagy a pasi haverjaival szokott. Az meg, hogyha szakítanátok megint teljesen más. Akkor is ha jóba lennétek, nem fog olyan témákat felhozni, mint ha járnátok,valószínűleg nem fog szexről beszélgetni veled, meg hogy melyik pózt szereti, mert már semmi közöd hozzá és ilyeneket megint nem vitat meg a fiú a lánnyal, mert abból meg az idióta csajok olyan kérdéseket kreálnak, hogy "szerintetek az exem vissza akar kapni, vagy csak hülyít? stb..." Nem kell ezen a témán lovagolni, de máskor ennyire ne add az értetlent és ne kérdezz hülyeségeket.
2012. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy lány létemre ezt kell mondanom, de...totál idiótaság amit csinálsz. Ezzel nem azt mondom, hogy most valamelyikőtöknek is igaza van... Mert ezt nem az a helyzet.

De miért arról beszélsz, hogy mi lenne, ha szakítanátok? Ez a létező legrosszabb mondat egy kapcsolatban. Szerintem az égvilágon semmi rosszat nem akart neked mondani azzal, hogy nem tudott a lány osztálytársaival beszélni. Valószínűleg éretlen, vihorászó, buta libák voltak. Ne viselkedj te is úgy...

2012. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De teljesen rossz részét emelitek ki a kérdésnek:D

Mindegy, hülyén fogalmaztam, az már az én hibám.

Arról Ő is szokott beszélni, ha esetleg valami történne és nem lennénk már együtt semmiképp sem szeretné megszakítania kapcsolatot.

2012. okt. 10. 17:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 10. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!