Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, nők! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők! Ti mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
a kérdésem az, hogy mit tesztek akkor, ha észreveszitek, hogy egy srác/pasi bámulja a melleiteket, ésvagy feneketeket? mi a reakciótok? milyen érzés? kort is irjatok mellé légyszíves

2015. jún. 6. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért van szeme,hogy nézzen.Semmit nem vált ki belőlem.
2015. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A csávótól és a hangulatomtól is függ. Nem, nem arra gondolok, hogy a jóképűeknek szabad, a csúnyáknak meg nem, inkább arra, hogy egy tátott szájjal, foghíjas mosollyal bámuló alkesztől vagy munkásembertől nem veszem annyira jó néven. Szóvá semmilyen esetben sem teszem, mivel ez még nem tettlegesség, és különben is gyakran van kivágott póló rajtam, úgyhogy semmi jogom kiakadni.:D Egyébként ha maga a srác kulturáltnak lászik, elég jól tud esni.

17/L

2015. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tele önbizalommal, de tegnap egy srác eléggé elbambulva nézte végig, ahogy szoknyában sétálok a pénztárnál, az tetszett:)
2015. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Engem rettenetesen irritál. Pedig SOHA nem mutogatom magam!! Ettől függetlenül sajnos előfordul, hogy nyálcsorgatva bambulnak. Utálom! Mintha csak egy kis szalonna darab lennék a húspultban! Undorító! Engem tényleg idegesít! Legszívesebben tökön rúgnám a delikvens pasit! 30/nő
2015. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem szeretem, mikor nem velem beszélgetnek, hanem a melleimmel. Különben nem zavar. Végül is ez egyfajta bók (jobb esetben).
2015. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában nem zavar, sőt. Vicces dolog tud lenni időnként. Azonban, ha olyan 15-20 évvel idősebbek megbámulnak akkor nem. Nem értem, hogy miként nyáladzhatnak ilyen nyugodtan olyan idős pasik főleg, ha ott van a párjuk/feleségük.
2015. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hááááát... Elég nagy mellem van, és hátul sem vagyok éppen deszka, elég gyakran bámulnak, de ha a srác is helyes, akkor jó érzés. Oké, a matektanárom is szokott stírölni órán, de annak annyira nem örülök.

Lányok, ne legyetek idegesek, és ne érezzétek rosszul magatokat, ha valaki megbámul, ez azt jelenti, hogy szépek vagytok :) De ha valaki túlmegy a nézésen, azt tessék jól sejhajon rúgni!

16/L

2015. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-os: nekem kissé álságosnak hat a hozzáállásod... Miért zavar ha egy idősebb megbámul, akkor az miért nem dicséret?

Szerintem ez nem kor, hanem pasi-függő! Ez nem jelenti azt, hogy meg akar borítani!

Engem nem zavar ha megbámulnak. Sőt: jól is esik; egy kis önbizalom-erősítő adalék...

Tegnap egy srác annyira bámult a járdán, hogy neki ment a villanyoszlopnak:) Pedig nem is voltam nagyon nekivetkőzve...

28/L

2015. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!