Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gusztustalan amit csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan amit csinálok? Hogy lépjek ki ebből?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, októberben először ért nagy szerelmi csalódás, borzasztóan beleestem egy srácban, eleinte minden tökéletes volt, aztán egyszer csak mégsem kellettem. Azóta nagyon megcsúsztam érzelmileg és önértékelést illetően is. Ma esett le, hogy valójában mit is csinálok... Van két srác, aki 1-2 hónapja udvarol, randizagttunk, mindketten nagyon komolyan gondolják a dolgot és hihetetlen kitartóak, annak ellenére, hogy gyakran lemondom a találkákat. Mellettük van egy srác, akivel mostanában találkozgatunk, elcsókolózgatunk de nem történik több, mert nem szeretném. Neki szerintem csak szexre kellenék. Illetve van egy srác, aki lelkileg hatalmas támaszom, mindig számíthatok rá, de nála is erősen dominál a szex. Igazából nem feküdtem le vele, csak egy s más volt, mert képtelen vagyok őt megkívánni. Jobban meggondolva nem is értem miért megyek bele, hiszen totál hidegen hagy testileg. Közben megismertem egy srácot, vele is randiztam, nagyon értelmes, aranyos, de rettegek hogy megint csalódni fogok. Úgy érzem túl jó pasi hozzám.

Tudom, hogy gusztustalan amit csinálok, nem is értem hogy jutottam el eddig. De nem tudom hogyan léphetnek ki ebből, mert a Velük való kavarás az egyetlen pozitív visszajelzés számomra. Ők éreztetik velem hogy nő vagyok... Még ha valójában csak egy r****c is.

Mit kéne tennem? Nem akarom ezt tovább, nem akarok senkivel játszani, nem akarok ilyen értéktelen lenni, de közben felemészt a magány.


2015. jún. 7. 01:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mondd el ezt nekik, amiket velük kapcsolatban gondolsz, érzel.

Utólag jobb, mint soha.

2015. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%
A ferfiak ezt erdemlik, csak csinald!
2015. jún. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Missi_Key ***** válasza:
11%

nem gusztustalan.

a hímsoviniszta társadalom próbálja ráderőltetni ezt a ha többel is sexelsz ribi vagy dolgot..

de közbe

nekik lehet mi?

mmint nyisd már ki a szemed, van olyan ország ahol még !feleségük! is több lehet...a szeretőkről már ne is beszéljünk


egy baráti jó tanács, tedd azt ami neked jó, és agasról tojd le a többiek fejét és kicsinyes "érzelmi világát"

2015. jún. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A lelki támaszodat nem kell dobni,de mond el neki világosan, nem fogsz vele lefeküdni, ne áltasd, ne reménykedjen.

Vagy azt mondja így is lesz a lelki szemetesládád, vagy kocc van.

A többiek közül meg építsd le amelyik kevésbé szimpatikus, de ne szórakozz velük!

4-es voltam.

2015. jún. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Oké, leépítem aki komolyat akar, nem akarom rabolni az idejüket. Ezt magamtól is így latom jónak.


De az rossz, hogy aki szexet akar, azokkal szórakozom, mert közben boldogtalan vagyok.

2015. jún. 7. 01:24
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Missi

Én nem arról beszélek, hogy ne dugjon egyszerre több palival,nem.

Arról beszélek,talán nem kellene több olyan férfit is szédíteni, hagyni udvarolni,akik esetleg komoly kapcsolatot szeretnének.

Legyen egyszerre 5 szexkapcsolata!

Kit érdekel?

Mielőtt félreértenénk egymást,nálam kevés ember tiszteli jobban a gyengébbik nem képviselőit!:)

Csak ez a sztori így nem kerek, ugye érted?

Előző voltam.

2015. jún. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
én is szívesen megdugnálak, adsz elérhetőséget?
2015. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
#5: Amiről te beszélsz, az nem egyenrangúság hanem szociopátia. Nem vagyok konzervatív, nem hiszem, hogy bármi baj lenne a csak szex kapcsolattal vagy hogy bárhogyan is befolyásolná egy ember értékét, hogy hány emberrel fekszik le. Az viszont befolyásolja, hogy hogy áll más emberekhez, hogy megbántja-e azokat, akiket lehetősége van, vagy odafigyel az érzéseikre. Szerintem egy bármilyen kapcsolatban alap kéne legyen, hogy tisztázzuk az elvárásainkat, hogy ne okozzunk csalódást a másiknak, illetve az sem nekünk. Ez nem férfi-női dolog, legalábbis az én szememben nem. Aki a te gondolkodásod szerint él, hogy "tedd, ami neked jó és szard le mások lelkivilágát", nyugodt szívvel átgázol bárkin, az tök mindegy, hogy férfi vagy nő, szűz apáca vagy minden nap más ember ágyában alszik, ezektől függetlenül az ilyen ember gerinctelen, parazita féreg, az emberi természet legalja és a természet tragikus tévedése, hogy egyáltalán él. Szerintem.
2015. jún. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!

Hogy kicsit jobban érezd magad!

Már az is valami, hogy leesett neked, ez így nem oké.

Kapd össze magad és tedd rendbe a pasi ügyeidet.

Biztosan fogsz olyat találni idővel, akivel kölcsönösen tudjátok értékelni egymást,főleg mert nagyon fiatal vagy még:)

Hajrá!

Még mindig előző voltam.

2015. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
tipikus lelki gyenge aki a farokba menekül,sok már az érzelmi roncs napjainkban,ezt az ügyesebbek kihasználják,a kevésbé ügyesek meg megszívják,ilyen ez.
2015. jún. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!