Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gusztustalan amit csinálok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan amit csinálok? Hogy lépjek ki ebből?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, októberben először ért nagy szerelmi csalódás, borzasztóan beleestem egy srácban, eleinte minden tökéletes volt, aztán egyszer csak mégsem kellettem. Azóta nagyon megcsúsztam érzelmileg és önértékelést illetően is. Ma esett le, hogy valójában mit is csinálok... Van két srác, aki 1-2 hónapja udvarol, randizagttunk, mindketten nagyon komolyan gondolják a dolgot és hihetetlen kitartóak, annak ellenére, hogy gyakran lemondom a találkákat. Mellettük van egy srác, akivel mostanában találkozgatunk, elcsókolózgatunk de nem történik több, mert nem szeretném. Neki szerintem csak szexre kellenék. Illetve van egy srác, aki lelkileg hatalmas támaszom, mindig számíthatok rá, de nála is erősen dominál a szex. Igazából nem feküdtem le vele, csak egy s más volt, mert képtelen vagyok őt megkívánni. Jobban meggondolva nem is értem miért megyek bele, hiszen totál hidegen hagy testileg. Közben megismertem egy srácot, vele is randiztam, nagyon értelmes, aranyos, de rettegek hogy megint csalódni fogok. Úgy érzem túl jó pasi hozzám.

Tudom, hogy gusztustalan amit csinálok, nem is értem hogy jutottam el eddig. De nem tudom hogyan léphetnek ki ebből, mert a Velük való kavarás az egyetlen pozitív visszajelzés számomra. Ők éreztetik velem hogy nő vagyok... Még ha valójában csak egy r****c is.

Mit kéne tennem? Nem akarom ezt tovább, nem akarok senkivel játszani, nem akarok ilyen értéktelen lenni, de közben felemészt a magány.


2015. jún. 7. 01:01
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

23# nalad a nyers igazsag.

Koszonom megegyszer a valaszokat.

2015. jún. 7. 02:39
 22/24 Költőnő? ***** válasza:
100%

Kérdező, sérültél és a lehető mlegrosszabbat teszed sztem: túlkompenzálni próbálsz. Érzed magad is, h ez így nem jó. A baj, h egy olyan dologtól vársz külső megerősítést, ami belőled kellene h jöjjön. Ez afféle "szeretetrib**cság" a Csernus szerint.

A rossz hír az, h cicáthatsz ezer pasival, sőt le is fekhetsz velük, ez jobb nem lesz. Tanulj meg egyedül szeretni magad, jól egyedül lenni. Ha ezt nem léped meg, a köv lépés az lesz, h szépen mindegyikük alá is fogsz feküdni. Azt az űrt, vákumot csak egyre durvább dolgok fogják tudni pótolni.

2015. jún. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem fogsz kilépni ebből, mert most ez így jó neked.


Majd ha kiderül a kavarásod és le-aljas r!bancoznak (és még jobban megütöd a bokád mint előtte) majd leközelebb nem leszel ilyen "következetlen".

2015. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

pasiként volt már részem ilyen kapcsolatban,ahol nem csak én voltam a szerető a tudtom nélkül,hanem még ki tudja hány másik

fájt is utána a csajoknak,ha ler. bancoztam őket,JOGOSAN kívánkozott ki belőlem olyankor.

23#-nak teljesen igaza van , ezzel nagyon megütheted a bokád.

Tudod van aki nagyon rosszul viseli ,ha átb. sszák és nem mondhatod majd utána,hogy nem érdemelted meg a jelzőket rosszabb esetben a pofonokat amit kapni fogsz. Fájni fog? De még mennyire

Rosszabb lesz mint a szerelmi csalódás? Abban biztos lehetsz

Ennél is lejjebb fogsz csúszni? Ha tovább folytatod ,az utcasarkon is kiköthetsz,mint írták előttem azzal legalább pénzt is keresnél.

Minden jót kedves kérdező :)

2015. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!