Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít neked, hogy mi a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít neked, hogy mi a párod szakmája?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan szakma ami taszít, és jobban vonz ? Persze ezt így nehéz megválaszolni, de képzelj olyan pasit vagy nőt, ebbe a szakmába aki amúgy tetszene.
2015. jún. 7. 10:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdekelnek a szakmák. Az érdekel, hogy a párom szeresse csinálni, amit csinál. Azt nem szeretem, amikor valaki elégedetlen az életével és ezt másokon tölti ki. Jártam gyári munkással, informatikussal, csomagkiszállítóval, sorolhatnám. Az a fontos, hogy amit csinál motiválja, élvezze, és úgy jöjjön haza este, hogy volt egy jó napja, hatékony volt és elégedett azzal, amit csinál. Nem bírom, amikor valaki panaszkodással tölti a napot, de változtatni meg nem mer/nem akar.


Ezen kívül fontos számomra a fejlődési igény. Akármivel is foglalkozik, akarjon többet, nem feltétlenül továbbtanulásra gondolok (de akár az is), de legalább olvasson rendszeresen, legyen hobbija, legyenek kisebb céljai, időről-időre.

2015. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

Számít.

Biztonsági őrök, vendéglátós, kereskedelmi dolgozók kizárva. Nem kéne olyan kapcsolat, ahol kb még az ünnepeket sem tudjukcegyütt tölteni, mert ő dolgozik.

2015. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem szakma alapján választok nőt,hanem emberi értékek, szimpátia,kinézet alapján.

Talán, ha prosti múltja lenne,az elgondolkodtatna, de nem zárnám akkor sem ki a párkapcsolatot vele.

Mondjuk az alap, hogy az ő szájából halljam a történetét, ne mástól.

2015. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az orvosoktól és egyenruhásoktól viszolygok, mármint párkapcsolatba nem tudnám őket beleképzelni, brrr.
2015. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vendeglatos, indegenforgalmi, kereskedelem, komuves, burkolo, egyeb ketekezi munka. Az oltonyos ferfiak teteszenek, tehet akinek a munkahelyere is az kell.
2015. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
5: Jaigen, jó, hogy mondod. Az öltönytől is viszolygok.:)
2015. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vendéglátós lánnyal nagyon meggondolnám a dolgokat. Nincs ünnepnap, éjfélig tart a munkaidő, de azért éjjel kettőkor még standolnak, a Velencei-tó partján ér utol a hívás délelőtt 10-kor, hogy délután kettőre be kellene menni, mert elszámolták magukat a rendezvény miatt, és ezt így hetente 2x minimum.

Húsvét, hétvége, szilveszter, és minimum az egyik karácsonyi nap is off, szóval nekem ehhez alacsony az ingerküszöböm.

2015. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Interferencia ***** válasza:
Sztriptíztáncos, prostituált és hasonlók kizárva. Az nekem is számít, hogy a beosztása ne lehetetlenítse el a kapcsolatot, de amire te gondolsz, úgy nem nagyon számít.
2015. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A kétkezi munkásoktól én is viszolygok kicsit. Főleg mert mérnök vagyok és olyan emberekkel dolgozom együtt, legtöbb esetben rangban felettük, mint amilyen így a párom lenne. Nem szeretnék a párommal összefutni a munkahelyemen főnök-beosztott viszonyban és amúgy is fura érzés lenne, hogy otthon én "vezető" szemszögből mesélném el a tapasztalataimat, ő meg köcsög főnöközne nekem, még ha nem is egy helyen dolgozunk.


A jelenlegi párom nyomozó. Megvan a hivatalos munkaideje, erre kell vállalnia még plusz műszakokat. Heti egyszer délutánozik és egyszer éjszakázik is. Ilyenkor otthon van velem, de bármelyik pillanatban hívhatják és mennie kell. Havi 1-2 hétvégi napot is visz.

Én a nyári időszakban reggel 8-tól 17:30-ig dolgozom, van hogy másfél napig nem is találkozunk, pedig együtt élünk és igen, van hogy a karácsonyból be kell áldoznia egy-egy napot, vagy a húsvétból, ez a munkájával jár, de én ezt elfogadtam, ezzel együtt szeretem és büszke vagyok rá.

Ez egy külön életforma, amihez meg kell tanulni alkalmazkodni. Lóg itthon a falon egy naptárunk, amibe két héttel előre be van írva a beosztása, így tudunk előre tervezni és eddig még sosem volt vitánk abból, hogy "már megint dolgoznia kell, pedig..."!

2015. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9es en nem utazom a penzre, csak egy oltony vonzobb, mint a melosruha(szamomra). Az en munkahelyem megkivanja az elegans oltozeket, ezt tartom a standard-nek, igy ez vonz, ha part keresek. Viszont latszik, hogy mekkora kobunko vagy, ha leszajhazol e miatt es pont a hozzad hasonlo lekorlatolt, butan agressziv emberek miatt kezdek ertelmisegiekkel.
2015. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!