Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi állás a párom nélkül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi állás a párom nélkül. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Felajánlottak egy nagyon jó állást,4 hónapot kellene kint maradnom Ausztriában,de egyedül.

Nem vagyunk házasok,viszont régóta együtt vagyunk,pontosabban 4 éve.

Persze,ez kihagyhatatlan ajánlat,de amúgy is olyan nagy honvágyam van,nem merem ezt a lépést megtenni,és nem is tudom jó ötlet e lenne..

Ti élnétek a lehetőséggel,vagy inkább maradjak itt és majd lesz valami más munka?..



2015. jún. 7. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát vele beszéld meg, hogy ő mit szólna

de 4 éves kapcsolatnál 4 hónapos távkapcsolat simán működhet

2015. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A 4 hónap az semmi. Van Skype és Ausztria egy köpésnyire van , simán meglátogathatjátok egymást, ha akarjátok.


Én a helyedben elvállalnám, gondolom nem kis pénzről lenne szó.

2015. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

4 hónapot simán ki lehet bírni, csak akarni kell.

Pláne, hogy már ennyi ideje vagytok együtt.


Mondjuk, ha ennyire félsz itthon hagyni erre a kis időre, akkor úgy gondolom, hogy ennyi idő után sem vagy biztos a kapcsolatototkban.

Tudod erre is áll a mondás, a nagy szél a kis tüzet kioltja, a nagyokat meg méginkább feléleszti, táplája.

Azaz, ha ennyit nem bír ki a kapcsolat akkor kár is erőltetni.


a másik: "amúgy is nagy honvágyam van" - hogy lehet honvágyad, ha el se mentél??? Ha szimplán félsz a dologtól akkor ne takarózz a pároddal.

2015. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom az előttem szólok bisztosan jobban tudják hiszen ők is elvállalták a párónapos munkát külföldön és nem okozot gondot.
2015. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4: Egyetemista koromban egy tőlem 250 km-re lakó lánnyal jártam, akivel nyaranta (3 hónapig) csak nagyon ritkán láthattuk egymást. Képzeld el, hogy elvoltunk és nem ez miatt ment gallyra a kapcsolatunk.
2015. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4.ikek: igen, tudom, 4 év év után léptem le 6 hónapra Angliába , és túlélte a kapcsolatunk, ennek 5 éve :P


3. voltam.

2015. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dolgoztam majd' 1000 km-re a családomtól, kb 5 évig!

Ki lehet bírni! De nekem (f) borzalmas szexhiányom volt!

2015. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak akkor menj, ha együtt mentek. én nem garantálnám, hogy 4 hónap után ha visszajön a párom, még lenne hova visszajönni. fontosabb, hogy együtt legyünk, mint a pénz, nekem társ kell a mindennapokban, nem távkapcsolat. de nem vagyunk egyformák, leginkább ti tudjátok. ismereknén is olyat, akik évekig alig találkoztak, de nem ment rá a kapcsolar
2015. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pff, azért kedves nyolcas, azért ez durva,


kicsit overly attached girlfriend/boyfriend, mémnek vicces, társnak nem.

2015. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát azért annyira közel nincs,én Szerbiában élek,nem éppen tudnánk találkozgatni,hiszen neki is állása van.


Persze,én is úgy vagyok vele,hogy meg kell ragadni a lehetőséget,biztosan megvár a barátom.


De tudom,hogy honvágyam van,mert már voltam Magyarországon is egy ideig,és nagyon hiányoztak a szüleim és a barátom is. Amúgy 19 éves vagyok.

Igaz,ez nem nagyon dolog,csak 4 hónap,dehát akkor is..


Bár igaz,van Skype,meglehet oldani,persze..


Nem kis összegről volna szó,szakács lennék egy szállodában és elég jól keresnék 4 hónap alatt,az is biztos.

Csak utálom,hogy mindenki azt mondja,hogy úgy tegyek,ahogyan jónak látom..és ez nehéz,mivel éppen ezért kérek tanácsot,mert nem tudom mi a jó. De szerintem ki kell próbálni,ha nem megy,elvégre haza is jöhetek.

2015. jún. 7. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!