Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németország/Ausztria mely...

Németország/Ausztria mely szakmákkal lehet elhelyezkedni? Ötlet? Végzettség nélkül hova vesznek fel?

Figyelt kérdés

Nincs még szakmám. Most kezdenék el egyet, de olyat szeretnék, amellyel kint külföldön (Főleg Német, Ausztria) jól lehet keresni.

Gondoltam a gyermek gondozóra (Óvónő, dajka akármi), vagy esetleg cukrász vagy valami más ?!

Amúgy a posta ügyintézőt mennyire keresik ott kint ???



2013. dec. 2. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz németül?
2013. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alap fokon.
2013. dec. 2. 16:01
 3/5 A kérdező kommentje:
De a középfokon rajta vagyok. ;)
2013. dec. 2. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Mert pl gyermek gondozóhoz nagyon kell, cukrász szakács pincér ide is középfok. átlag fizetés 1500-2000 bruttó Euró
2013. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ausztria , keresett munkakörök végzettség nélkül :


Gyári munkás,autóápoló,újságárus,építőipari munkás, lóápoló, mezőgazdasági munkás , szórólap-terítő, eladó,takarító,kertrendező, prosti, au-pair lány,állatgondozó ...


Végzettséggel, gyakorlattal , nyelvtudással :


Pincér,szakács, cukrász,burkoló, autószerelő,házi segítő, orvos,edző,pilóta,informatikus,ápoló ,hentes stb....


A postai ügyintézők nettó kétezer eurót keresnek , magyar állampolgár a postára az életben nem jut be....

Óvónőnek hivatalosan csak osztrák állampolgárt vesznek fel szerintem....

2013. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!