Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell külföldön (nyaralásk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell külföldön (nyaraláskor) ismerkedni? /L

Figyelt kérdés

Amúgy 17 vagyok, szóval azért életkorhoz illő dolgokat írjatok... Csak azért írtam ide, mert itt többen olvassák, és nagyobb a tapasztalat.


Egyébként Spanyolország, Barcelona (Barca drukker vagyok, ha ez számít), de esetleg máskor, más helyen is alkalmazjható tippeket írjatok pls. :D


Ami hátrány lehet, hogy nem vagyok szőke, kék szemű, fehér bőrű. :/



2015. jún. 7. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én meg juve drukker vagyok.

ezért tippeket sem írok.

2015. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az adott ország nyelvén nem beszélsz,vagy legalább angolul,akkor sehogy.
2015. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a külföldi pasikat!

A magyarok is eléggé hülyék, hogy tönkretegyék az életed!

2015. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha fürdőruhában kimész a tengerpartra és pl. kifekszel, valószínű odamennek hozzád.
2015. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kimész strandolni és szépen mosolyogsz. Ennyi.
2015. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A bikinis ötlet jó. Esetleg még úgy tartod a pitshádat, mint Cartman macskája.
2015. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pl. elkezdheted úgy, hogy útbaigazítást kérsz, a többi meg már menne magától is :)
2015. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Szóval azt akarod, hogy megdugjanak, és utána elfelejtsék, hogy létezel? Gratulálok.... :)
2015. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hol írtam én ilyet? :') Azt írtam, hogy ismerkedni, nem azt, hogy dugni. Szűz vagyok, nem egy idegennel szeretném elfelejteni. Beszélgetni, sétálgatni, bulizni. Ezeket szreretném. De egyébként meg még ha dugni akarnék (de nem azt akarok), ahhoz tudod, mennyi közöd lenne? Semennyi. Rengeteg ember bonyolódik egyéjszakás kaalndba egy külföldi emberrrel. Se neked, se nekem, se senkinek nincs hozzá köze. Az ő dolguk.
2015. jún. 10. 22:54
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Így is, úgy is dugás lesz a vége...
2015. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!