Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsőre mit gondolsz egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre mit gondolsz egy olyan egyedülálló nőről, aki természetben fizet az ismerőseinek szívességekért, szolgáltatásokért cserébe?

Figyelt kérdés
Lakásfelújítás, autó műszakiztatás, csomagküldés stb. Szóval különféle szolgáltatások olcsóbban megúszása érdekében teszi az ismerős férfiakkal, meg amúgy is egyedülálló, független, komoly kapcsolatot néhány évig még biztosan nem akar, így szexhez is könnyen hozzájut, no meg kevesebb pénzből kijön, ha valamire szüksége van, a másik dolog meg mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar. Férfiaknak mi a véleménye egy ilyen nőről? És a nőknek?
2015. jún. 7. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igazából semmi, valóban úgy él, ahogy ő akar. Bár azért kínácsi lennék, hogy csak olyanoknak tesz-e ilyen szívességet, akit amúgy vonzónak talál, vagy bárkinek, akire szüksége van valamiért. Mert ha utóbbi, akkor azért talán felmerülne bennem, hogy anyagi problémái vannak és félig-meddig kényszerből teszi amit tesz
2015. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem ítélem el, de megvetem mint nő, mert rosszabb mint egy prostituált.


N

2015. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolnám, hogy qrva. Ha neki jól esik, akkor egészségére. Van ilyen volt osztálytársam, nem is egy.


Pontosan tudom, hogy mit csinálnak azért, hogy olyan színvonalon éljenek, mint amilyenen most vannak, de az ő dolguk.


A szexkapcsolatot meg nem keverném ide.. A két dolog ég és föld.


Egy szexkapcsolatban, szexet adok és szexet kapok.


Ebben a szituációban pedig szexet adok valakinek, azért, hogy valamilyen szolgáltatásért, amiért más fizet, nekem ne kelljen.. Gyakorlatilag eladja a testét. És ezt általában nem jókedvében csinálja az ember, hanem mert rászorul anyagilag, vagy jobb életszínvonalt akar magának.


A szexkapcsolat pedig kölcsönös dolog, nincs olyan, hogy hát én ezt nagyon nem akarom, és mégis megteszem. Ha lenne ilyen, akkor azt már nem szexkapcsolatnak hívják, hanem erőszaknak.

2015. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

egy prostituált,+ idióta papucs gyökereket akik egy fillért is erre a tetyvedékre költenek,vagy akárkire aki hasonló.


meg egy jobb pasit úgyse kap meg ezzel :D egy jó pasi farkát megkapja ott teljesedne be a rongyélete


addig meg kapja ezeket gyenge minőségű férfiakat,akik olyan hülyék,de annyira! hogy még átverni sincs eszük ezt a pics**át azzal hogy nem váltják be az ígéretek felét se

:D

2015. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egy semmitérő k**va
2015. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha férfiként próbálkoznék ilyesmivel, minden nő kiröhögne, hogy mit képzelek. Egyébként meg felnőtt ember, úgy éli az életét, ahogy szeretné, nekem aztán semmi közöm hozzá.
2015. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!