Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csinos lányokkal is ugyanúgy...

A csinos lányokkal is ugyanúgy kell beszélni, mint a csúnyábbakkal?

Figyelt kérdés

A mostani szituációm:


Társkeresők tele vannak nőkkel, akik dugni akarnak. Meg a világ is. Ne higyjétek, hogy annyira ritka az, hogy egy nő szexért találkozik pasikkal, vagy max 1-2 randi után összefekszenek. Az egyéjszakásokról nem is beszélek inkább.


Légyszives ne jöjjön senki azzal az érveléssel, hogy ismerkedés egyetlen legitim formája az, hogy ismerősökön keresztül, vagy munkába menet a buszon.


Engem az keserít el, hogy ott az a sok vékony, fiatal lány a neten meg mindenütt és tudom, hogy ők is ugyanolyan lotyók a szép pasikkal, mint velem a csúnyábbak.


És tegnap beszéltem telón egy nővel, és hát megbeszéltük, hogy hogyan dugnánk (persze lehet, hogy nem fogunk, mert nekem nincs hozzá gyomrom már, mármint több ilyen nőhöz).


És elkeserítő tudni, hogy tényleg pasis kinézetű pasik, azaz magasak, széles vállúak, férfias arcúak is ugyanígy telefonálgatnak lányokkal, DE csinosakkal! És azok a csinos lányok meg ugyanúgy elmondják, hogy hogyan dörzsölnék az illető farkát a hátsó bejáratukhoz, meg hasonlók...


És elkeserítő tudni, hogy ezek a fiuk csak azért dughatnak ilyen lányokkal, mert a külsejük miatt ezek a lányok elfogadják őket.


Engem nem, mert én azért annyira jól nem nézek ki.


És elkeseritő, hogy ilyen gány nőknek adagolom a dumámat, amitől teljesen biztos, hogy a nem ronda lányok is köpni-nyelni nem tudnának, HA jól néznék ki.


Azt ugye tudni kell, hogy ezek a gázabb nők még hozzám képest is gyérebb pasikkal elmennek, mondjuk ilyen szerényebb intellektusu FÉLMEZTELENÜL KOCSIVAL pozolo rakodómunkásokkal, akikhez képest én tényleg trubadur vagyok.


NA?


2015. ápr. 24. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lényeg...nem szabad nekik nyalni.
2015. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja és nem kell fullos nőkre gondolni, nekem tényleg luxus már az is, ha egy nőnek nincs hasa, és nagyjából vékony.
2015. ápr. 24. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Bunkónak kell lenni velük,megalázni őket és máris a tiéd bármelyik...
2015. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a természet rendje: szép pasik szép lányokkal, ronda pasik ronda lányokkal. Azt írtad, hogy neked is felfordul a gyomrod attól a gondolattól, hogy egy ronda lánnyal kell randizzál, nem? Akkor miért várod el, hogy szép lányokat elkerülje a hányinger mikor rájuk nézel?

....

Ez csak egyszerű túlélési ösztön, persze csak tudat alatt. Tudat alatt a csúnya lány tudja, hogy nem feküdhet le egy szép pasival, de mivel a szaporodási ösztönt semmi sem tudta kiirtani belőlük inkább beérik egy csúnyábbal. A szép lányok meg a legférfiasabb férfiakra gerjednek, mert nekik van esélyük azokkal lefeküdni.

2015. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ezzel a fejtegetéssel csak az a baj, hogy a valóságban ez ugy megy, hogy még a gázabb nők is dughatnak épkézláb pasival.


Egy átlag lánynak viszont már átlag feletti pasi kell...


ebben bőven benne van már egy csomo szociális dolog is, a vadonban nem biztos, hogy igy müködne, vagy de?

2015. ápr. 24. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a legtöbb ronda pasi úgy gondolkodik, hogy ha lyuk akkor már dugható.
2015. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

MERt az anyukájuk ugy nevelte, hogy a nőkkel feltétlenül kedvesnek kell lenni meg minden. (magyarán szólva, hasra kell esni már attól, hogy vkinek pennája van)


Ha válogatni mersz a nőkből, akkor általában megszólnak, hogy milyen jogon mered elutasitani a csajt, ha mondjuk DAGADDDDÉK :D :D

2015. ápr. 24. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha te válogatsz, miért baj az, ha egy lány is válogat, pláne, ha van kikből?
2015. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor kezdem előről:


egy átlagos lánynak már átlagtól SOKKAL jobb pasi kell.


én jó indulattal vagyok átlagosnak nevezhető, ebből kifolyólag átlag alatti nőknek kellek.

2015. ápr. 24. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ezzel azért vitatkoznék.Egy fullos csajnak is lehet ratyin kinéző(tényleg,nem átlagos,hanem kifejezetten "rusnya") fiú barátja. Ez nem ritkaság,én pl elég sokat nézem az askot,meg ilyen oldalakat,onnan tudom ezeket. Az viszont egészen gyakori,hogy egy izmos,jól kinéző srácnak "teltebb" nője van"(nem dagadt,csak teltebb). Azok a csajok,akikre te gondolsz,leginkább csak kirakat pasit akarnak,akivel villoghatnak. Én is ismerek egy ilyet, kb havonta váltogatja a fiúit...
2015. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!