Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már sokadik műnőtől hallom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sokadik műnőtől hallom, hogy minden férfi odáig van értük. Akkor mi, a hím neműek 80%-a nem vagyunk férfiak?

Figyelt kérdés
Mert sem én, sem a barátaim, sem az ismeretségi köröm, soha nem kezdenénk gyári nővel.

2015. jún. 8. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

"gyári nő"


ez mit takar ?


Hát én, nem kezdenék ilyen tipikus agyon plasztikázott és agyon sminkelt "szépséggel".

2015. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden férfinek vannak szexuális igényei. És minden férfinek van egy értelmi szintje. És van olyan szint, ahol elég a műnő. Nem beszél például. Igaz, mást se. De ott ez nem elvárás.
2015. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár az ismerőseim között nincs hidrogénszőke, kacaszájú, implantcicis műnő, akire te gondolsz, de vannak lányok a környezetemben, akik természetes szépségek, de bőven kimerítik a feltűnési viszketegség és az agyilag zokni fogalmat. Mindenhol ott vannak, életük minden egyes pillanatát rögzítik és publikálják, elhitetik, hogy ők mennyire boldogak, visítoznak mint a tinikorékba mellé irtó beképzeltek. Na, ők nagyon kapósak a férfiaknál és számomra ők az igazi műnők.
2015. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ez a "minden férfi" az amelyik bukik rájuk :) Van egy kollégám kifejezetten oda van az ilyenekért, (viszont érdekes ő sem egy ilyennel él több mint 10 éve, csak beindul rájuk) a többiek meg bottal sem piszkálnák. Kinek mi?
2015. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Én nem hiszem, hogy van olyan nő, vagy férfi, akiért az égegyadta világon minden ellenkező nemű odavan.

Szerintem aki ezt mondja, kicsit nagyzol, vagy simán téved.

2015. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz műnő alatt? Mert ha az olyan lányokra gondolsz, akik szexisen öltöznek, csinosak, és gyönyörűek, akkor értük tényleg minden pasi odavan. Ehhez nem kell feltétlenül műkörömnek meg egyebeknek társulnia.
2015. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!