Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymásba szerettünk egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk egy nős pasival. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 22 ő 50

Bevallotta hogy ő is szeret és jó a házassága...

A gyerekei idősebbek nálam.

Szeretnék tőle szabadulni, de szeretem is...

Mit tegyek ebben a gáz helyzetben?


2015. jún. 10. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy fog kinézni 15 év múlva :)
2015. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lépj le-mig tudsz és hagyd magad mögött.
2015. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bence_ ***** válasza:

Ha jó lenne a házassága akkor a feleségével lenne.

Csak neked vagy magának is hazudik?

2015. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez a baj... Nagyon jó ember mindig vesz nekem valamit.

Bevallotta hogy az első perctől belém van habarodva

2015. jún. 10. 22:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a feszes testű fiatal férfiakkal, ők miért nem jók? :D A legtöbb még csak nem is házas.
2015. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Bino ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem az összefüggést a jó ember, és a mindig vesz nekem valamit között.
2015. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne ..menekulj. ne vedd fol a telefont ne uzenj ne valaszolj az emalre ha lehet keruld messzire hazudd van baratod.

unatkozik otthon. Ajandekot vesz mert van penze otthon is vesz es otthon is van szex. Igen beledhabarodott mert otthon unalmas mar, de ha majd szorul a hurok es otthona veszelyben akkor ugy leraz mint a sicc.

epp most voktam ilyen helyzetben

legjobb ha meggenyegeted mar most hogy vagy bekenhagy vagy szolsz a felesegenek es figyeld meg a reakciojat.

vagy mond meg neki oke hizelgo a dolog hozd a valasi papirt es utana vihetsz randira vagy az agyadba.

utana beken fog hagyni...csak legy kitarto. Ne vesztegess el folosleges eletidot. Nem te kellesz neki csak a bbájad, a fiatalsagod az ujdonsagod es hohy rad hatassal tud lenni, felnezel ra stb.

2015. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jo hazassag? - ha meg ezt is megmondja ajaj akkor az annyit jelent : csak szorakozasra kellesz. Ha kesobb tobetakarsz majd ajandekoknal, vacsinal es szexnel pl. Na es miert nem hagyod el a feleseged ha engem szeretsz szerelemmel, akkor majd jon a duma: de hat szoltam az elejen a hazassagom jo nem akarom otthagyni.

es lesz nagy pofaraeses. Ez az o jateka nem a tied, ne szallj be.

irj a felesegnek hogy a ferje szerelmet vallott neked. Majd nezd meg szuper szorakozas lesz. Koszonni se fog neked utana keres masik lanykat.

2015. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem fogja otthagyni a feleségét.
2015. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek csajszi. :( Koppanni fogsz... Tőle meg tisztább lenne, ha abbahagyná a hitegetést ezzel a szerelem dologgal, és megmondaná, hogy csak szexet akar, mert kell neki a változatosság/fiatalpunci/otthon nem kap eleget/kapuzárási pánikja van, stb. 😃 Mert szinte 100%.

Csajszi, csak gondolj bele, hogy tényleg szeret, őszintén. Én ha tényleg szeretnék 50 évesen valakit, még véletlenül sem akarnám a mocskomba belerángatni, és olyan helyzetbe kényszeríteni, ami nem jó a másiknak, ami nem méltó hozzá.

A fiatal természetet kihasználni nem szép dolog, visszaélni olyan szavakkal, mint a szeretet, kifejezetten csúnya dolog.

Nagy valószínűséggel szexet akar. A lelkeddel nem fog törődni. És még csak nem is őszinte... szerintem.

21L

2015. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!