Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számomra sem közömbös vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra sem közömbös vagy csak jól esik, hogy így bánik velem? Érezhetek iránta valamit?

Figyelt kérdés

Szóval..nem írok részleteket, annyi a lényeg, hogy egy leszbikus lány számára én vagyok a tökéletes nő, dalszöveget ír rólam, gitározik nekem és olyan mélyre lát a gondolataimban, amit még senkinek sem sikerült elérnie. Annyira belém van esve, de nem olyan szinten, ami idegesítő, hanem olyan érzéseket táplál felém, ami mindenkinek jól esne. 1 éve nincs barátom, mert csúnyán váltam el az exemtől és jó rég óta nem kaptam már ennyi figyelmet senkitől. Én nem mutatok fel "olyan" érzéseket, ezért tudja, hogy ez az egész egyirányú. Nemrég lefeküdt egy lánnyal, engem viszont ez borzalmasan érintett és nem mutattam ki, de szörnyen haragudtam rá. Nem tudom, egyáltalán miért leszek féltékeny, ha én nem szeretem "úgy". Szeretem, ha olyan tekintete van, amiben azt sugallja, hogy mennyire vonzódik hozzám, de mióta ezek a dolgok kezdenek elmúlni, hiányérzetem van. Egyszer meg akart csókolni és majdnem megtettem, de megijedtem. Tényleg, soha senki sem éreztette még velem ennyire, hogy mennyire vonzónak tart, az eddigi volt barátaim nem tanúsítottak felém ilyen érzéseket, az összes önző volt. Nekem jól esik, hogy így bánik velem vagy elérte, hogy érezzek iránta valamit? Össze vagyok zavarodva, mert ilyet még nem éreztem. /légyszíves a primitív válaszoktól kíméljetek/

22/L


2010. febr. 28. 13:47
 1/6 StephanieXx ***** válasza:

Szia:)


Sajnos nem lehet így megállapítani,hogy érzel íránta,ezt Neked kell érzened:) Lehet azért nem volt "sikeres" párkapcsolatod férfival,mert legbelül a nőkhöz vonzódsz,vagy csak rossz fiúkat választottál.Beszélgessetek egy kicsit,és úgy talán jobban rájösz:)

Probáld ki milyen lehet vele,mint nő a nővel.Ha tetszik,és úgy érzed vonzódsz hozzá,akkor...Legyetek boldogok,és ne törödj mások véleményével.A lényeg,hogy boldog legyél,és szeressen az aki Téged szeret:)

19/L

2010. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nos, én attól félek, hogy ha bármi "olyat" tennék Vele és nem élvezném, később megromlana a barátságunk. Mint embert, nem akarom elveszíteni, mert most jelenlegi életemben Ő az, akire szükségem van, mert vigyáz rám és minden olyan tulajdonság meg van benne, amitől biztonságban érzem magam. Mint nőre, nem tudom, hogy nézek. Fiús lány, de szép és szexi, csak ...az a helyzet, hogy mint már említettem, mi van, ha később minden megváltozna és elveszíteném. Ha tudnám biztosan, hogy érdekelnek a lányok is, Ő lenne az első, akit meg akarnék kapni, de én úgy érzem, hogy annyi csalódás után is a férfiak érdekelnek. Nem tudom, hogy most mi van, de Ő mégis képes belőlem olyan dolgokat kihozni, amit még egy fontos embernek sem sikerült az életemben.
2010. febr. 28. 14:04
 3/6 StephanieXx ***** válasza:

Első voltam.Nos...igen,ha lenne köztetek testi kontaktus,és nem élveznéd,vagy rájönnél,hogy mégis a férfiak érdekelnek.Akkor lehet megromlana a barátság,hiszen,Ő jobban vonzódna hozzád,mivel volt testiség is.

Hm...szerintem ,mond el Neki,hogy érzel..biztos lenne pár megnyugtató szava.

Az is lehet,hogy össze vagy zavarodva,és Ő az egyetlen aki törödik a lelki világoddal,és így vonzódsz hozzá...:)

2010. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltem Vele és azt felelte, hogy ne aggódjak, minden aszerint történik, ahogy történnie kell. Aj, megőrjít ezekkel a furcsa szövegeivel, mert nem mond konkrét dolgokat, csak célozgat és összezavar.Nem akarom összetörni a szívét, az lenne talán a legjobb, ha beleszeretne valaki másba, de én még attól is kiborultam, hogy lefeküdt egy csajjal érzelmek nélkül. Nem tudom, miért érdekel ennyire
2010. febr. 28. 14:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy én benne nem a nőt látom, hanem az embert. Úgy értem, képes vagyok néha teljesen elvonatkoztatni attól, hogy Ő is egy lány és..épp ettől félek, hogy elkezdek hozzá vonzódni, mert nem mérem fel a helyzet súlyát.
2010. febr. 28. 14:19
 6/6 anonim válasza:

De miért lenne baj az hogy lány?? HA jól érzed magad vele... hasonló velem is volt egyszer... a legjobb barátnőmmel elszakithatatlanok voltunk... és sajnálom h az elmult... Probáld meg, egy probát mgér, és lehet h jobban megérted őt. ha meg mégsem ez az amire t vágysz, lehet h rosszul fog esni neki, de meg fog érteni....

Sok sikert.

20/L

2010. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!