Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezhetek többet iránta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhetek többet iránta, mint barátság? Férnél vagyok. Nem tudom, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok...a férjem 35, és a korkülönbség ellenére nagyon jól megvagyunk. Nekem tinédzserkoromban ő volt az első nagy szerelmem, majd amikor 4 évvel ezelőtt összeházasodtunk, mindenki támogatott. Legjobb barátnőm szerint korai volt ilyen hamar házasodni, akkor nem gondoltam így, de már egyre inkább. Igazán minden jó köztünk, megértjük egymást, mindent meg tudunk beszélni, egy hangos szó nincs köztünk, ennek a legnagyobb oka valószínűleg az, hogy mindketten nyugodt emberek vagyunk. De...barátnőmmel eljárunk minden hétvégén bowlingozni. Vagy hát valami olyasmit. Ez a pálya egy kávézó mellett van, ahol mindig iszunk gyorsba valamit. És ott szokott lenni egy srác. Gitározik mindig, és folyton minket néz. Ez eleinte hidegen hagyott, de bevallom, egyre jobban tetszik a srác is, és a szitu is. Már beszélgetni is odaül hozzánk, és nagyon normális. Nem olyan régen vele álmodtam, és átgondoltam a dolgokat. Lehetséges hogy kezdek iránta kicsit többet érezni, és így lenne jó. Azóta nem járunk le, vagy hét közben, amikor nincsen ott. De e-mailt írogat, hiányol, holott tudja hogy férjem van. Lehetséges hogy kezdem megszeretni? És mit tudnék csinálni? Előre is köszönöm mindenkinek!:)
2011. aug. 26. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"a korkülönbség ellenére nagyon jól megvagyunk."


hát nem.

2011. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MAx csak megdugni akar. Normális, jól szituált ember nem írogat ilyesmit egy férjes asszonynak. Ez a véleményem. És nagy hülye vagy, ha egy ilyenért (vagy akár többért) feláldoznád a férjed.
2011. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én fél szóval sem mondtam, hogy feláldoznám a férjem...és attól nagyon jól megvagyunk...nem csaltam meg meg semmi ilyesmi, csak tök szimpatikus a srác, és félek hogy esetleg majd egyre többet érzek iránta.
2011. aug. 26. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

EL NE DOBD A JOL MUKODO HAZASSAGOD EGY KOSZA KUFIRCÉRT!!! plane vmi gitarossal. észnél legyél már, ne legyél hulye liba akit meghulyit egykis gitarozas meg szépen nézés. énis 25 vagyok, én elfogok válni, de a mi hazassagunk egy sz... mi állandoan veszekszunk, kiabálunk pedig én gyülölök veszekedni, jelentős anyagi kárt csinált már nekem/nekünk a férjem, sok megaláztatáson vagyok tul miatta, és most találtam egy rendes srácot, aki nem hangos, nem kiabál, nem veszekszik... hát én őt -ezek utan plane- nagyon meg fogom becsulni. alig várom hogy egy ilyen kapcsolatban legyek vegre amilyenben teis vagy.

amugy tudod mire kellenél a gitárosnak.. azért is nem érdekli hogy ferjnel vagy, mert csak dugni akar, azt tudsz igyis.

2011. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Esélyt se adj, annak, hogy beleszeress. Egy olyan házasságot, melyben nincs veszekedés SOHA ne dobj el. Azt tanácsolom keressetek másik bowlingpályát. A srácnak pedig ne válaszolj, előbb vagy utóbb odébb áll. Nagyon kevés az a házasság, amiben nincs veszekedés. Ha a tietek ilyen akkor az kincset ér, ezt nagyon nagyon jegyezd meg!


L/20

2011. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!