Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg a helyzetet? Párom akar gyereket én nem tudom.

Figyelt kérdés
Van a férjemmel közöttünk korkülönbség én 22, ő 33 éves. Főiskolára járok, mellette dolgozom a férjemmel 5 éve ismerjük egymást és 2 éve házasodtunk kb. Abból a pénzből, amit én keresek nem tudnék eltartani egy gyereket. A férjemnek nagyon jó fizetése van mellette még nekem se kéne dolgozni.De mi van ha valami történik? Én mit csinálhatnék egy gyermekkel mikor még nincs meg a diplomám se, jó állásom se. Ugyanakkor nagyon szeretem őt és ő is engem. Már 1 éve feszegeti a kérdést én sem akarom megvárni még ő 34-35 éves lesz, de én meg fiatalnak érzem magam hozzá. Mi legyen? Szeretem a gyerekeket nem ezzel van gond, de mégsem tudom. Milyen megoldást lehetne erre találni?

2015. jún. 12. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen először a diploma és valami állás, aztán a baba! Még van esélyed, hogy tanulj, vidd valamire, aztán már sokkal nehezebb lesz.

De ha úgy is döntesz, hogy nem dolgozol, háztartásbeli leszel, a diplomát akkor is érdemes megszerezned. Mert tényleg bármi történhet.

2015. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is a diplomat heleyznem eloterbe, aztan meg vmi allast, h legyen munkatapasztalatod. Nagyon nehez manapsag elhelyezkedni, plane gyerek utan ugy, h nincs tapasztalatod. fiatal vagy meg...bar a parod mar elegge benne van a korban, de erre csak azt tudom mondani, h hazassag elott kellett volna tisztazni, h kinek milyen tervei vannak. sajnos a nagy korkulonbsegbol ez lesz. Raboljatok egymas idejet, mivel itt sajnos nem lehet kompromisszumot kotni aranyosan. Ha te belemesz a gyerekvallalasba, akkor elveszed magadtol az eselyt arra, h tanulj, diplomat szerezz es elkezdj dolgozni. Ha viszont vartok, akkor a parodnak ketyeg az oraja, aki mar igencsak abban a korban van, amikor johet a baba, m gondolom, nem 60 eves nagypapa korban akar elmenni a sajat gyereke ballagasara...Probaljatok megis vmi aprobb kompromisszumot kotni.
2015. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kissé önzőnek érzem a párod gondolkodását. Oké, azt megértem, hogy neki eljött az idő, hogy gyereket szeretne, de ezzel tisztában volt akkor is, mikor ennyivel fiatalabb nőt vett feleségül. Ő annyit áldozna érted, hogy pár évvel később lesz családja. Ezzel szemben te nem akarsz még gyereket, be akarod fejezni a tanulmányaidat (ha nem teszed, kb. lehúzhatod a WC-n azt, amiért eddigi életed során törekedtél) és ha nem szerzel szakmai tapasztalatot szülés előtt, kb. az egyetem is felesleges, mert x év múlva, ha visszatérnél a munkaerőpiacra, nem fog kelleni sehova egy pályakezdő kisgyerekes anya évek óta porosodó diplomával, amit soha nem kellett használnia. Jobban járnak egy frissen az egyetemről kikerült pályakezdővel, amiből lesz elég. Ha szülsz, még anyagilag is kiszolgáltatod magad, mert egy esetleges válás esetén neki ott lesz a jó fizetése, neked pedig a gyerek, akit normális állás nélkül nehéz lesz nevelni. Azt hiszem, ha valóban jobban szeret saját magánál téged a férjed, akkor bele kell nyugodnia, hogy az egyetem és 1-2 év munkatapasztalat után vágtok bele a babázásba. Ő nem veszít semmit, pár év alatt nem öregszik ki, neked viszont igenis sok a vesztenivalód.
2015. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bence_ ***** válasza:
100%

Mi lesz ha 35 évesen?

Azért az ő Biológiai órája másként jár.

Gyereked akkor legyen amikor te szeretnél.

2015. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ki tud az ágyban elégíteni, és úgy érzed szeret, szülj neki gyereket! Te fogsz kiérni a gyerekvállalási korból előbb, nem ő!
2015. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!