Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyáltalán akar még tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán akar még tőlem valamit, és ha igen, miből veszem észre, hogy nem csak én áltatom magam, na meg hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 évesen összejöttem egy sráccal, együtt voltunk 2 évig. Majd egy évig külön, utána fél évig együtt. Azóta eltelt lassan 3 év. Az a legérdekesebb, hogy mindig ittas állapotban jön rá, hogy szeret, és másképp bánik velem, mint amúgy, sokkal közvetlenebb. Nekem volt egy fél éves kapcsolatom, de igazából soha nem tudtam túltenni magam rajta, így tönkre is ment. Voltak dolgai, amik elég félreérthetőek, és nem tudom hova rakni. Azt mondta nem akar semmit, ennek ellenére, kezet csókol nekem, simogat, csillog a szeme, ha rám néz, mindent megtesz nekem, amit kérek. Az a baj, hogy az ő jelleme nagyon erős és nem lehet kiismerni, nem lehet tudni mit érezhet, mit akar. És még ha valami csoda folytán össze is jönne a dolog, ott van az, hogy augusztusban bécsbe költözik egyetem miatt. Nem merek leülni vele beszélni erről, mert félek, hogy elrontom azt a bizalmas kapcsolatot, ami most köztünk van. És próbáltam ezerszer túllépni rajta, de nem ment. Minden napomat végigkíséri, alig várom, hogy találkozzunk, és gyomorgörcsöm van minden talinál. Minden beszélgetésnél. Nélküle üresek a mindennapok. :/
2013. ápr. 7. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Ha nem akar tőled semmit felesleges találkozni. De az a legjobb ha kerek perec rákérdezel, ne áltasd magad ne reménykedj hiába.
2013. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is összefutottam ilyen fiúval, nem akar semmit csak "talonban" tart hátha egyszer valamire még jó leszel. De -úgy-már nem tud rád nézni, maximum barátként jöhetsz szóba. Sajnálom. Ne legyen igazam de szerintem ez a fiú nem a te embered.
2013. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!